Битва Альбасете за Примеру триває

Команду Романа Зозулі нарешті прорвало.

Після прикрої нічиєї з Ельче у минулому турі Альбасете вдома приймало ще одну команду із другої половини турнірної таблиці Сегунди. В гості до Зозулі і Ко завітав Лас-Пальмас.

В першому таймі команди влаштували справжній голепад. Мабуть, що надихнулися початком поєдинку Манчестер Сіті – Тоттенгем, адже до 10 хвилини встигли забити аж тричі. Упродовж трьох хвилин. Господарі зусиллями Бели відкрили рахунок на 7 хвилині, на 8 Лас-Пальмас відповів голом Кастро, але ще за хвилину Вадеррама вивів Альбасете вперед – 2:1.

Знову зрівняти рахунок гостям вдалося на 33 хвилині завдяки Курбело, яким ударом головою вдало відгукнувся на навіс партнера. Але і тут раділи гості не довго. Фебас за 2 хвилини повернув перевагу своїй комані. Півзахисник наважився на удар із 17 метрів і не прогадав (допоміг невеликий рикошет) – м’яч після його спроби впав за спину голкіпера Лас-Пальмаса, 3:2.

Заспокоїв уболівальників Альбасете все той же Вальдеррама, який на 47 хвилині матчу ударом в дальню дев’ятку воріт Лас-Пальмаса зняв усі запитання щодо переможця матчу – 4:2.

Українець Роман Зозуля хоч і не забив, але був, як завжди, активним. Нападник постійно боровся і пару разів був близький до гола, але забити цього вечора йому не вдалося. Найкращий свій момент Зозуля мав на 75 хвилині матчу, та реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером гостей Роман не зміг – м’яч пройшов біля самісінької стійки воріт Лас-Пальмаса.

Перемога Альбасете дозволила команді Зозулі повернутися на друге місце в турнірній таблиці Сегунди. Боротьба за Примеру триває!