Битва без лідерів. Ювентус шокує Аталанту Малиновського у другому таймі

У 13-му турі Серії А Аталанта Руслана Малиновського приймала на своєму полі чемпіона Італії туринський Ювентус.

Українець пропускав цей поєдинок через дискваліфікацію (червона картка у попередній зустрічі з Сампдорією). Також не брав участь у матчі один із лідерів Аталанти Ілічич.

🙌 Dai ragazzi! 👥 Our Starting XI for #AtalantaJuve! #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #SerieATIM #Atalanta #Bergamo #football

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Nov 23, 2019 at 5:15am PST

У старті Ювентуса не було головної зірки цієї команди Кріштіану Роналду. У португальця травма.

У першому таймі набагато цікавіше грала Аталанта. Бергамаски запропонували швидкий футбол, непогано виходили з оборони в атаку. Як завжди дуже активним був ексгравець Металліста Гомес. На 16-й хвилині не реалізував пенальті Барроу, пробивши у поперечку. Дивовижним чином Пашалич не влучив у ворота, коли добивав м’яч.

Ювентус майже нічого не міг створити біля воріт Аталанти. Туринці більше розраховували на стандарти, але із влучністю у головного “забивали” зі штрафних Міралема П’янича не склалося. Підопічні Саррі у першому таймі жодного разу не поцілили у площину воріт.

На початку другого тайму ігрова перевага Аталанти перетворилася на гол. Барроу навісив з правого флангу у воротарський майданчик, захисники Ювентуса залишили за спинами Госенса, який головою вколотив м’яч у ворота — 1:0.

Бергамаски мали солідніший вигляд, але Ювентус зміг зрівняти рахунок на 74-й хвилині. Ігуаїна опікали декілька гравців Аталанти, але нападник примудрився пробити з розвороту. І м’яч від спини захисника влетів у ворота — 1:1.

А вже за 7 хвилин чемпіони Італії вийшли вперед. Майже ідеальну комбінацію розіграли Дібала, Куадрадо та Ігуаїн, розірвавши оборону Аталанти. Дібала віддав під простріл Куадрадо, той знайшов Ігуаїна, а нападник Юве в дотик переправив м’яч у ворота — 1:2.

Добив підопічних Гасперіні вже у компенсований час Дібала. Аргентинець технічно розібрався із захисником на правому фланзі атаки і пробив у ближній кут воріт Голліні — 1:3.

Абсолютно два різні тайми видали команди. Аталанта показала кращу гру, але перемога залишилася за лідером Серії А.