Битва конкурентів в УПЛ! Олександрія втратила очки в Чернігові

Одне із найцікавіших протистоянь 16-го туру відбулося в Чернігові. Десна приймала Олександрію.

Кадрові справи

Обидві команди перед матчем мали кадрові втрати: у Десни на воротах стояв Литовка замість Паста, оскільки основний голкіпер чернігівців отримав ушкодження. У пару до центрбека Імерекова вийшов Єрмаков, оскільки Гітченко дискваліфікований.

Стартовий склад Десни на матч з Олександрією: Литовка, Фаворов Д., Імереков, Єрмаков, Мостовий, Фаворов А., Огіря, Картушов, Конопля, Хльобас, Філіппов

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Dec 1, 2019 at 3:20am PST

В Олександрії теж справи кепські: головний тренер гостей Володимир Шаран досі відбуває дискваліфікацію, тож командою керував його помічник Андрій Купцов. Ще й часу на підготовку до матчу було обмаль: олександрійці в четвер вдома грали у Лізі Європи з Вольфсбургом. Тренерський штаб провів невелику ротацію. Зі старту з’явилися Безбородько, Задерака, Шендрик та Третьяков.

Матч почався доволі жваво, а перший небезпечний момент в поєдинку створив Валерій Лучкевич. Захисник Олександрії з лінії штрафного пробивав з лівої у верхній кут воріт. Втім, Литовка ґав не ловив і дотягнувся до м’яча. Десна теж мала чим відповідати: Картушов із штрафного пробивав у ближній кут, але м’яч влучив у стійку. На перерву команди пішли із прикрими для вболівальників нулями на табло.

Корисна для Десни перерва

Проте, на першій хвилині другого тайму Десна вийшла вперед! Із правого флангу Картушов прострілив, Філіппов по м’ячу не влучив, а рикошет від захисників Олександрії доставив м’яч прямісінько на Хльобаса. Той, позбавлений опіки суперника, пробив низом у ближній кут воріт – 1:0!

А за декілька хвилин Десна вже подвоїла перевагу! Після подачі кутового у штрафному майданчику Олександрії було багато боротьби, Юхим Конопля вигриз м’яч у суперників, скинув на Філіппова, а той ударом низом поцілив у ворота — 2:0. Реакція тренерського штабу гостів на другий пропущений м’яч була миттєвою: в Олександрії відбулося одразу дві заміни. Задерака та Пашаєв поле залишили, натомість вийшли Стецьків і Шастал.

Олександрія мала декілька класних гольових моментів. Зокрема, Безбородько опинився в штрафному майданчику суперника, виграв боротьбу і намагався завдати удару. Втім, удар в ексгравця Десни відверто не вдався. То самі оборонці Десни ледь не зрізали м’яч у власні ворота після розіграшу кутового від Олександрії. Але забити підопічним Шарана так і не вдалося.

Тож, Олександрія не взяла реванш за домашню поразку в 5-му турі УПЛ 0:3 від Десни.