Битва на Бернабеу. Емоції не вщухають

Ще один чвертьфінальний матч Ліги Чемпіонів не обійшовся без суддівських скандалів. Ювентус за рахунку 3:0 на 90+3 хвилині матчу отримав пенальті у власні ворота. Роналду забив із позначки та вивів мадридців до півфіналу. Однак шалене обурення не обмежилось агресивною реакцією під час матчу і червоною карткою для Буффона. Дискусії щодо правильності рішення арбітра набули величезних масштабів.

Це навіть на 10% не пенальті. Я знаю, що арбітр все бачив, це спірний епізод. Не можна ставити настільки суперечливий пенальті на 93-й хвилині. До того ж, у першому матчі в нашу користь не призначили чистий пенальті.

Команда віддала все на полі, і одна людина не повинна все руйнувати після такого неймовірного камбеку. Очевидно, що не можна мати замість серця відро для сміття. Якщо ти не маєш характеру, щоб вийти на це поле, то краще сиди на трибуні разом з дружиною і дітьми, пий спрайт і їж чіпси. Не можна руйнувати мрію команди. Ми як мінімум заслужили зіграти сьогодні додатковий час.

Ще більш різким на адресу суддів був К’єлліні.

Невже хтось здивований? Минулого року Баварія пройшла через це, а тепер ми.

Один із учасників суперечливого моменту Мехді Бенатья стверджує, що правил не порушував.

Я випередив Васкеса і зіграв у м’яч. Було помітно, що м’яч від моєї ноги полетів у бік. Але Васкес все одно впав. Пенальті в такій ситуації – абсурд. Ми постраждали у цьому епізоді, але маємо пишатись собою. Щодо вилучення Буффона, то арбітр має пояснити за що він дав червону картку. Якщо капітан після призначення пенальті не може поговорити із арбітром, то хто тоді може?

Натомість вінгер Реала Лукас Васкес переконує, що отримав поштовх у спину.

Пенальті? Так, Роналду зробив скидку, але як тільки я зібрався пробити відчув поштовх. Тут ніяких питань. Цей матч став уроком для нас. Ліга Чемпіонів не пробачає втрати концентрації. Ми знаємо як боротись до кінця, а цей гол вивів нас у півфінал і це головне.

Екс-гравець Реала, а зараз футболіст Ювентуса Самі Хедіра сказав, що футбол не завжди є чесним.

Ми повністю віддались цій грі, і показали гарний бій. Але футбол не завжди чесний. Ми повинні це прийняти. Треба залишити Лігу Чемпіонів із високо піднятою головою. Я радий бути частиною цієї команди.

Я не розумію, чому вони так протестують? Якби не пенальті, то там був би гол. Реал міг забити і більше, але Буффон і весь Ювентус діяв дуже злагоджено, – заявив після гри Роналду.

Окрім учасників матчу активну участь в дискусії взяли інші відомі футбольні особистості. Зокрема легендарний парагвайський голкіпер Хосе Луїс Чілаверт жорстко відреагував на рішення суддів.

Футбольна мафія залишила за бортом Ювентус.