Битва за Манчестер. Сіті знищує кволий Юнайтед з Роналду. ВІДЕО

Манчестер Юнайтед продовжує лихоманити.

Центральний матч 11 туру АПЛ зіграли в Манчестері, де Юнайтед приймав Сіті.

Хосеп Гвардіола гарно підготував своїх підопічних на поєдинок з командою Сульшера. У першому таймі чемпіони Англії просто зім'яли оборону господарів, які дивом пропустили лише два м'ячі.

Розпочалася гра зі швидкого гола містян. Вже на 7 хвилині оборонець червоних дияволів Ерік Баї зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Жоау Канселу – 0:1.

Такий старт зустрічі приголомшив Юнайтед. Господарі змогли відповісти небезпечним моментом аж на 26 хвилині. Шоу подав у штрафний майданчик на Роналду, а португалець ударом злету цілив у дальній кут воріт Едерсона. Сейв бразильського голкіпера.

На цьому подвиги підопічних Сульшера в атаці закінчилися. Всю увагу на себе забрав Де Хеа. Іспанець раз за разом рятував свою команду після ударів Канселу та Жезуса, який дивом не забив з близької відстані.

Проте дотерпіти до перерви з мінімальним відставанням представникам червоної частини Манчестера не вдалося. На 45 хвилині Бернарду Сілва відгукнувся на подачу від Жоау Канселу і з гострого кута переправив м'яч у ближній кут воріт господарів – 0:2!

Після перерви підопічні Гвардіоли заспокоїли гру.

Міг довести рахунок до розгрому Філ Фоден. Але вінгер Сіті з меж штрафного майданчика господарів пробив повз дальню стійку воріт Де Хеа.

Така ж невдача спіткала Джона Стоунза. Захисник гостей із декількох метрів пробив повз ворота суперника після подачі з кутового і скидання від партнера по команді.

0:2 – Манчестер Юнайтед без шансів поступається Манчестер Сіті. Крісло під Сульшером хитається.