Битва за єврокубковий шанс. Маріуполь ставить підніжку СК Дніпро-1

Азовці відійшли після фіаско у Кубку України.

Маріуполь у домашньому поєдинку з СК Дніпро-1 показав, що у команди Олександра Бабича з фізичною підготовкою все у повному порядку. Азовці на тижні зіграли виснажливий матч з Ворсклою у півфіналі Кубка України, але за роботою на полі у першому таймі дніпрянам господарі не залишили жодних шансів.

Після перших 45 хвилин рахунок був 2:0 на користь Маріуполя, а міг би бути і більшим. Бабича порадували своїми ударами Чемпіони Світу Корнієнко і Кащук (останньому вдався класний удар з-за меж штрафного майданчика за мить до свистка на перерву). Проте більше азовці не реалізували. Чого лише вартує промах Кулакова після виходу віч-на-віч із Юрчуком.

Друга половина подарувала вболівальникам гостей надію. Адамюк поцілив м’ячем у стійку, а за 5 хвилин Муравський збив у штрафному майданчику Хобленка, тож Анатолій Абдула призначив одинадцятиметровий. Захисник Маріуполя отримав другу жовту і завчасно пішов відпочивати. Сам постраждалий пенальті реалізував, поціливши у правий кут воріт Гальчука, який вгадав напрям удару, але не дістав м’яч – 2:1.

Фото СК Дніпро-1

Останні 30 хвилин перетворилися на імпровізовану навалу від СК Дніпро-1, яку азовці зусиллями захисників і Гальчука змогли стримати. Мінімальна перемога Маріуполя 2:1 дозволяє команді Бабича наблизитися до дніпрян на відстань одного пункту у боротьбі за 7 місце.