Домашня сторінка Актуально Битва за єврокубки у кабінетах? УЄФА дає добро, але має вимогу

Битва за єврокубки у кабінетах? УЄФА дає добро, але має вимогу

22 читачів онлайн
2
874

Коли поновляться внутрішні чемпіонати та що робити, якщо цього взагалі не станеться? УЄФА дозволить асоціаціям країн самостійно прийняти рішення.

Віце-президент УЄФА Мішель Ува в інтерв’ю виданню AS розповів, що європейська асоціація вимагатиме від національних асоціацій лише список команд, які вийшли до єврокубків:

Кожна асоціація має право самостійно приймати рішення щодо продовження внутрішнього чемпіонату. А саме: встановлювати дату поновлення і закінчення чемпіонату, визначати чемпіонів і команди, на які чекає підвищення та пониження у класі.

УЄФА лише встановить конкретну дату, до якої асоціації мають подати списки команд, які кваліфікувалися у наступний сезон єврокубків.

Проблем не буде, якщо усі чемпіонати дограють. Тоді лише результати команд вплинуть на потрапляння команд до єврокубків, підвищення чи пониження у класі. А якщо деякі чемпіонати не вдасться поновити? Тоді все вирішуватиметься у кабінетах національних асоціацій. Цілком ймовірно, що у випадку з українським чемпіонатом, можна буде побачити виставу із дуже суперечливими рішеннями.

Нагадаємо, УЄФА вже перенесла Євро-2020 і фінали єврокубків через поширення коронавірусу.

Читайте також: Думаєте, що коронавірус – жарти, то ви ідіоти © Малиновський про жахливі реалії в Італії

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Голанда травмував арбітр! Неприємний курйоз в матчі Боруссія – Баварія

У центральному матчі 28-го туру Бундесліги стався прикрий інцидент …