Битва за золото триває. Альбасете Зозулі перемагає в меншості

Альбасете Романа Зозулі здобув дуже складну перемогу над Алькорконом. Команда українця проводила матч в гостях у команди, яка свого часу на власному полі перемагала в Кубку Іспанії Реал 3:0.

Кожен матч – як фінал. З таким настроєм Альбасете готується до кожного із заключних матчів цього сезону. Боротьба за перемогу у Сегунді та пряму путівку до Примери цього сезону дуже серйозна. Але перший тайм матчу проти Алькоркона здивував усіх прихильників Романа Зозулі і його команди. Господарі практично ліквідували суперника. Вже на шостій хвилині голкіпер Альбасете із значними труднощами дістав удар суперника у нижній кут. Алькоркон продовжував тиснути і до перерви двічі гостей рятувала стійка.

Альбасете за 40 хвилин не більше трьох разів переходив на половину поля суперника. Відповідно не було і моментів у Романа Зозулі. Українець часто повертався у власний штрафний майданчик на стандарти опонентів та багато бігав без м’яча. Пощастило Альбасете, що із реалізацією все добре. Єдиний свій шанс гості одразу ж втілили у перевагу в рахунку. Кутовий у виконанні Альбасете господарі відбили. Та підбирання було за гостями. Мунтарі побачив Фебаса, який вривався у штрафний майданчик і спрямував м’яч саме у ту зону. Півзахисник Альбасете сильно пробив у ближній кут, 1:0.

Вирівняв гру Альбасете в другому таймі. Роман Зозуля мав шанс стати автором асисту. Українець виборов м’яч та відіграв на Акунью. Вінгер Альбасете обвідним ударом намагався подвоїти перевагу в рахунку, але пробив вище воріт. Миттєвою була відповідь Алькоркона. Команда активно використовувала фланги і чергова така подача призвела до удару, який вже практично із лінії воріт виніс захисник.

Завершення матчу, як і перший тайм, пройшло за сценарієм Алькоркона. Господарі продовжували втрачати моменти. Альбасете більше намагався втримати мінімальну перевагу, ніж забити ще. Однак, хороші контратаки час від часу виникали. Акунья втікав віч-на-віч із голкіпером, але під гострим кутом. Тому голкіпер господарів парирував удар гравця Альбасете.

Роман Зозуля на 72-й хвилині поле покинув. Українець важко залишав поле і згодом в трансляції було помітно, що він приклав лід до ноги. Градус матчу миттєво зріс, коли за 15 хвилин до кінця матчу Фран Гарсія зіграв рукою та отримав другу жовту картку. Альбасете був змушений догравати в меншості. Гостям продовжувало щастити. З яких тільки позицій не забивав Алькоркон.

Альбасете вистояв і здобув мінімальну перемогу 1:0. Команда Зозулі зміцнила свою третю позицію в Лізі. Відставання від лідера Сегунди Осасуни складає лише 3 очки, тому все найцікавіше ще попереду.