Домашня сторінка Актуально Битися і боротися. УПЛ серед лідерів сумнівного рейтингу

Битися і боротися. УПЛ серед лідерів сумнівного рейтингу

8 читачів онлайн
0
391

Українська Прем’єр-Ліга відома своїми бойовими командами. Аналітичне видання довело, що в Україні дуже агресивний та жорсткий футбол.

Аналітики CIES Football Observatory Weekly провели чергове цікаве дослідження, у якому з’ясували, гравці яких команд отримують найбільше жовтих та червоних карток. За основу дослідження аналітики взяли матчі внутрішніх чемпіонатів сезону 2019/20. За середньою кількістю жовтих та червоних карток, показаних у матчі, лідирує болівійська Примера — 0,48 червоних та аж 6,53 жовтих. Українська Прем’єр-Ліга за цим показником посіла 6-ту сходинку рейтингу — 0,43 червоних та 5.76 жовтих карток.

Без українського сліду не обійшлося і серед найагресивніших команд. ФК Львів опинився на 10-му місці у рейтингу, отримуючи в середньому за матч 0,33 червоних та 3,45 жовтих карток. Недалеко розташувався і Дніпро-1 — 17-те місце у рейтингу найагресивніших команд.

Найменшу кількість попереджень та вилучень отримують в японському, в’єтнамському та норвезькому чемпіонатах.

Нагадаємо, нещодавно CIES Football Observatory опублікувала рейтинг європейських команд, які найефективніше здобувають очки. Олександрія та команда Реброва дивують за цим показником.

Читайте також: Незарахований гол Десни у матчі з Шахтарем. В УПЛ пояснили рішення арбітра.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову приховують проблему? Барселона може залишитися без Мессі

Каталонці втратили лідера …