Англійська Прем’єр-Ліга анонсувала створення власної Зали Слави.

Сюди потраплятимуть гравці, чиї майстерність та талант прикрасили новітній турнір з часу його появи у 1992 році. Поява футболіста у цій Залі Слави є найвищою індивідуальною честю і нагородою в Англії.

Перші два імені, котрі увійдуть до Зали Слави, назвуть у четвер, 19 березня.

Тоді ж буде оголошено шорт-лист номінантів, за яких свої голоси зможуть віддати вболівальники. Вони ж допоможуть обрати кількох колишніх гравців, які приєднаються до Зали Слави Прем’єр-Ліги у 2020 році.

З 1992 року в Прем’єр-Лізі виступають футболісти світового класу, які стали взірцями для цілих поколінь і забезпечили Англії футбол найвищого рівня сезон за сезоном, – зазначив президент Прем’єр-Ліги Річард Мастерс. Місце у Залі Слави Прем’єр-Ліги зарезервовано для найнайкращих!

Скрін з сайту АПЛ

Право увійти до Зали Слави АПЛ отримують тільки футболісти, що вже завершили кар’єру. І їхня кандидатура розглядається виключно за досягненнями і виступами саме в Англійській Прем’єр-Лізі. Кожен член Hall of Fame отримає персоналізований медальйон із вигравіюваним роком початку їхнього виступу в АПЛ.

Читати також: Ліга Чемпіонів. Міцний Ліон відбився від Юве і дивовижний камбек Ман Сіті в Мадриді і Розпач Гвардіоли. Манчестер Сіті знову втрачає основного захисника

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хороша новина: Син ідола Мілана поборов коронавірус

Приємна звістка з Італії …