Домашня сторінка Актуально Час прощення? Мілевський поставив крапку у конфлікті з Блохіним

Час прощення? Мілевський поставив крапку у конфлікті з Блохіним

1 читачів онлайн
0
6,761

Конфлікт вичерпано?

Колишній гравець збірної України Артем Мілевський попросив вибачення у екснаставника збірної та київського Динамо Олега Блохіна. На честь Дня Незалежності Блохін отримав премію “Національна легенда України” від президента Володимира Зеленського.

Таймкод – 7:35:

Трохи згодом Мілевський звернувся до свого колишнього наставника.

Збірна України 2006 року – команда-зірка. Шевченко, Ребров, Шовковський, Тимощук, Воронін, Гусін. Але головною зіркою були Ви. Ви досягли з командою грандіозного успіху, Олегу Володимировичу. Від імені всієї команди хочу вибачитися за 0:4 від Іспанії. Тоді нас всі ховали, була важка ситуація. Але ви знайшли слова мотивації. Потім ми перемогли і вийшли з групи.

Ну, і від себе хочу вибачитися. У нас були великі непорозуміння. Всі люди роблять помилки. Можливо, якоюсь мірою, я робив їх більше. Але сьогодні хочеться зрозуміти і пробачити. Хочеться забути все погане, згадувати тільки моменти перемог і досягнень. Ви – великий футболіст, великий тренер, король футболу. Здоров’я вашій родині і всіх благ, – завершив Мілевський

Після цього Блохін вигукнув із зали, що пробачає Мілевського.

Мілевський виступав під керівництвом Блохіна у збірній України (28 матчів, 2 голи, 1 асист) та київському Динамо (4 матчі, 1 асист). Саме за Блохіна Мілевський дебютував за національну збірну України в матчі з Саудівською Аравією (4:0) на Чемпіонаті світу-2006.

Читайте також: Вони — майбутнє українського футболу© Срна назвав прізвища чотирьох молодих талантів

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у ДНР, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …