Час святкувати. Ярмоленко та Вест Гем зберігають прописку в АПЛ

В передостанньому турі АПЛ Вест Гем Андрія Ярмоленка поїхав до Манчестер Юнайтед.

На Олд Траффорд українець залишився на лавці для запасних

Якщо господарі вирішують надважливе завдання – їм світить вихід до Ліги Чемпіонів, то Вест Гем відчайдушно намагається втриматися в АПЛ і поки що з цим завданням успішно справляється. Щоб напевне залишитися в турнірі, гості у цьому матчі мали не програти.

Манчестерці, як і належить господарям, контролювали м’яч і події на полі зі стартового свистка. Та й Вест Гем на виїзді не вражає – лише чотири перемоги на чужому полі за сезон в АПЛ. За перші чотири хвилини МЮ мав пару чудових нагод, які своїми сейвами погасив Фаб’янський. Далі команди грали ну дуже прагматично – за пів години зустрічі і згадати нічого: перехоплення, втрати, неточні удари здалеку…

Гостям вдалося дещо приспати суперника під завісу тайму – на 43-тій хвилині навіс з правого флангу ледь не завершився ударом Антоніо, але нападника Вест Гема випередив Ліндельоф. Оборонець головою підправив м’яч в руки Де Хеа. Коли здалося, що команди так і підуть на перерву за рахунку 0:0, гості отримали право на штрафний, який завершився грою руками від Погба. Француз затуляв обличчя від потужного удару Райса, але зробив це у межах свого штрафного майданчика. Тож призначений пенальті холоднокровно реалізував Антоніо. Це вже 10 м’яч форварда у сезоні, що є для англійця рекордом.

У другому таймі МЮ нарешті згадав про швидкість

Саме завдяки стрімкій командній роботі Юнайтед вирівняли ситуацію на 51-ій хвилині. Неперевершену комбінацію провели Грінвуд з Марсьялем, котра завершилася проривом першого по центру на ворота Фаб’янського. Потужний удар лівою від юного рекордсмена команди Сульшера – 1:1. Вест Гем відповів ударом Боуена, скоригованим рикошетом під поперечку – яскравий сейв Де Хеа. Класним ударом здалеку відзначився і Райс – трохи не влучив у дев’ятку воріт МЮ.

Аж на 91-ій хвилині вийшов на поле Андрій Ярмоленко. У додані до основного часу 4 хвилини українець, певно, і спітніти не встиг. Одного разу розрядив ситуацію, вибивши м’яч після атаки МЮ в центральне коло. І притримав був м’яч, адже нічия цілком вдовольняла Вест Гем. Зрештою, 1:1. МЮ вирішуватиме свої завдання на Лігу Чемпіонів в очній зустрічі з Лестером, а Вест Гем може попити лимонаду – вони залишаються у Прем’єр-Лізі!

Нагадаємо, у матчі шостого туру Ярмоленко забив один із двох м’ячів Вест Гема у ворота Де Хеа. У тому поєдинку першого кола Молотобойці перемогли 2:0.  Від грудня 2019-го Ярмоленко не грав пів року через травму стегна і карантин. Загалом в активі атакувального півзахисника 22 матчі за клуб цього сезону, а яких він забив 4 м’ячі і відзначився одним асистом. Ця статистика не вражає босів Вест Гема. Останні звіти в Англії вказують, що Андрій Ярмоленко серед тих, з ким після завершення сезону Вест Гем може попрощатися. Разом з українцем претендентами на продаж є: Феліпе Андерсон, Мануель Лансіні та Фабіан Бальбуена.