Час вирішити все. Хто ПРОТИ поновлення Першої ліги і що ж робити клубам?

Сьогодні в Києві пройде Конференція ПФЛ, на якій нарешті визначиться, чи дограватимуть чемпіонат клуби Першої і Другої ліг.

Кілька днів тому на Конгресі УАФ мали намір обговорити і це питання, але оскільки учасники змагань у Першій лізі поділилися навпіл у своїх думках – 8 клубів ЗА догравання, 8 ПРОТИ, було вирішено провести окрему і остаточну зустріч.

У ці хвилини триває велика гра. У разі недогравання Першої ліги донецький Шахтар проситиме УПЛ не підвищувати у класі жодну з команд, бо відсутній спортивний принцип у цій боротьбі. Таким чином клуби Прем’єр-Ліги матимуть підстави зібратися вже самим і вирішити НЕ РОЗШИРЮВАТИ УПЛ до 14 клубів, як це заплановано зробити з наступного сезону. Все залишиться без змін ще принаймні на один рік (12 клубів, 2 шістки).

Президент Руха Григорій Козловський звернувся до своїх колег напередодні зібрання і попросив дограти чемпіонат.

Народ, ми провели дуже сильну першу частину нашого чемпіонату, з дуже хорошою інтригою у Першій лізі. Люди почали активно цікавитися продуктом, який ми зробили. Знаєте, як кажуть: Вміло приготовлене вміло подати. Благаю вас, давайте сьогодні проголосуємо за продовження регулярного чемпіонату. Будемо грати стількома командами, скільки готові грати – 7, 8, 9

Старт Конференції о 13 годині за київським часом.

Читайте також: Вимкнув світло в очах. Українець шаленим ударом нокаутував суперника

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також