Лондон зустрів Динамо у своєму стилі – дощ, вітер, доволі прохолодно. Переліт був важкенький – посадка дуже жорстка. В Англії дуже сильний вітер, і на летовище літак заїжджав під незвичним кутом.

Втім, ніхто не злякався. У команди чудовий настрій, ніякого страху не відчувається. З командою полетів Дуелунд, який тільки-но відновився після травми, і Беньямін Вербич, що дискваліфкований на цей матч.

Фото ФК Динамо

Словенець докладно розповів, ЧОМУ він полетів у Лондон:

Ми говорили з тренером на цьому тижні. І він сказав, що це хороша ідея, щоби я поїхав сюди разом з усіма. Думаю, що це добре для нашого командного духу. Ми цього року добре почали і треба продовжувати в тому досі. Те, що ми тримаємося разом, має нам допомогти.

У складі Динамо буде інший лідер команди Віктор Циганков. І він багато говорив про те, що такий матч – мрія будь-якого футболіста і хороша можливість появити себе на фоні реально потужної команди.

Напевно, це наша проблема, що ми не виступаємо в такому турнірі, як Ліга Чемпіонів. Постійно переглядаєш, як там футболісти грають на найвищому рівні. Але наша команда зростає, і, думаю, що в нас є потенціал вже в найближчому майбутньому виступати в такому турнірі. Хотілося би грати проти найсильніших, і перевірити рівень нашої команди на тлі такого суперника.

Олександр Хацкевич про шанси своєї команди говорив дуже дипломатично. Зізнався, що на позиції центрального нападника зіграє Назарій Русин. Але хто замінить Вербича – залишив у секреті. Тут є достатньо багато варіантів. В аеропорту вийшло поспілкуватися з Цитаїшвілі, і він казав, що скоріше за все вийде на поле із запасу.

Перед початком кожного матчу, так само як перед грою з Олімпіакосом, я кажу, що шанси 50 на 50. У нас є лише один нападник – тож замість Франа зіграє Русин. Хто гратиме на позиції Вербича – ми визначимося в день гри.

Фото ФК Динамо

Щодо Тамаша Кадара, Хацкевич трохи притравив журналістів. Сказав, що читав їхні прогнози в газеті – і вони самі прекрасно знають, як все буде.

Так, Кадар почувається непогано. Але має бути ігрова практика і ігровий тонус. У нас є лише один нападник і 5 захисників.

Цікаво, що самі футболісти Динамо переживають щодо квитків на матч-відповідь. Вони не можуть їх знайти. Зараз багато підозрілих пропозицій в перекупі. І це питання буде надзвичайно проблемним вже перед дуеллю в Києві.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Легіонери Динамо вийшли з відпустки. Дехто ховався від камер

Легіонери київського Динамо розповіли про поновлення чемпіонату, плани команди на Кубок Ук…