Челсі – Тоттенгем: Ексгравець Шахтаря б’є команду Моурінью

Учень розбиває вчителя.

Перший тайм лондонського дербі став для Жозе Моурінью і його Тоттенгема справжнім кошмаром. Челсі повністю переграло команду португальця за грою, небезпечними моментами і забитими м’ячами.

У Шпор напів нагоди мали Кейн і Сон, але обох атакувальних гравців у вирішальний момент підвела влучність.

Гості грали різноманітніше і за рахунок пресингу краще почувалися на полі. Маунт, Абрахам, Вілліан – постійно дошкуляли обороні Тоттенгема. Останній взагалі оформив дубль ще до перерви. Спочатку ексгравець Шахтаря розіграв кутовий з Ковачичем, обіграв на замаху Ор’є і пробив точно у дальній кут воріт Гассаніги – 0:1.

Здавалося, що команди за такого рахунку підуть на перерву, але в останній атаці першої половини щось незрозуміле створив голкіпер господарів поля. Алонсо намагався наздогнати м’яч після пасу партнера з глибини, аж раптом в нього влетів Гассаніга. Арбітр зустрічі одразу не розібрався і вказав на порушення правил з боку гравця Челсі, але репутацію рефері врятував ВАР. Відеоперегляд був справедливим – пенальті у ворота Тоттенгема. Вілліан без проблем одинадцятиметровий реалізував – 0:2.

У другому таймі підопічні Моурінью мали дати справжній бій, щоби врятувати матч. Надмотивованість зіграла з Тоттенгемом злий жарт – підвів партнерів Сон. Кореєць відмахнувся ногою від Рюдігера, за що резонно отримав пряму червону (картку арбітр показав після перегляду VAR).

Photo by Julian Finney/Getty Images

Довести матч до перемоги у більшості команді Френка Лампарда не склало проблем. Челсі перемагає Тоттенгем 2:0, а Жозе Моурінью вперше програє домашній матч своїй колишній команді.