Домашня сторінка Актуально Чемпіон Італії показав клас. Інтер не залишив шансів Динамо. ВІДЕО

Чемпіон Італії показав клас. Інтер не залишив шансів Динамо. ВІДЕО

10 читачів онлайн
3
5,680

Чемпіони Італії та України провели товариський поєдинок

Обидві команди вийшли майже в оптимальних складах на цей матч. У Динамо варто відзначити вже другу появу у старті новачка Еріка Раміреса.

У першому таймі Інтер повністю домінував. Вже на перших хвилинах могли забивати Барелла та Де Врей. Гол прийшов доволі швидко. Перішич, Сенсі та Барелла організували просто зразкову атаку, яку завершив останній — 1:0. Асист п’ятою від Сенсі — справжній шедевр.

У Динамо були величезні проблеми під час стандартів суперника. Майже кожен навіс з кутового чи штрафного завершувався небезпечними моментами біля воріт киян.

Другий м’яч кияни пропустили на 34-й хвилині. Ледь не із центру поля Джеко втік від захисників, Бущан помилився на виході і новачок Інтера спокійно переправив м’яч у ворота — 2:0.

У другому таймі тренери обох команд зробили дуже багато замін. Зокрема, в центрі нападу у Динамо знову з’явився Кулач.

Інтер так само продовжував атакувати і дивувати красивими комбінаціями, а Динамо намагалося створити бодай щось у атаці. Третій м’яч влетів у ворота киян на 60-й хвилині. Сенсі класно розібрався у штрафному майданчику Динамо і переправив м’яч у ворота — 3:0. Захисники Динамо лише спостерігали за діями півзахисника міланців.

Ближче до кінця поєдинку гравці Динамо все ж змогли організувати декілька небезпечних контратак. Киянам не вистачало швидкості ухвалення рішень в завершальній фазі атак: останні передачі перехоплювалися, а удари — блокувалися. Динамо так і не змогло забити м’яч престижу. 3:0 — у битві двох чемпіонів переміг Інтер.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …