Перший ТОПовий, за вивіскою, матч УПЛ припав на третій тур чемпіонату

У Запоріжжі Зоря Віктора Скрипника приймала Динамо. Мірча Луческу знову продовжив експерименти із ланкою атаки. Поки усі форварди-новачки ще не готові виходити у стартовому складі, попереду знову вийшов Гармаш.

У Зорі змін в складі було небагато. Не міг зіграти орендований у Динамо Булеца і його місце у старті зайняв бразилець Крістіан. Команда Луческу у попередній грі чемпіонату із Вересом зробила ставку на швидкий гол, так вийшло і проти Зорі. Сирота в момент подачі з кутового залишився сам і пробив головою чітко в кут воріт – 1:0 для Динамо.

Моментами команди не тішили вболівальників

До перерви можна згадати удар Гармаша в дальній нижній кут після розрізної передачі від Сидорчука, а у Зорі напівмомент створив Кочергін. Півзахисник луганців вирізав передачу на дальню стійку, однак Крістіан не встиг до м’яча.

В другому таймі Зоря була змушена нарощувати тиск і атакувати більше

Команда Скрипника більше проводила часу на чужій половині поля, аніж динамівці. Але гольових моментів довгий час створити господарям не вдавалося. На 68-й хвилині найкращий шанс забити мав Кочергін. Кабаєв відібрав м’яч у Миколенка і віддав на Кочергіна. Півзахисник Зорі пробив в дотик, але не влучив у площину воріт.

Одразу ж в наступній атаці Миколенко міг реабілітуватися, адже захисник завершував атаку ударом – Шевченко врятував. Та на цьому момент не закінчився: під час добивання м’яч влучив в стегно Імерекову і потім влучив у руку. Абдула вказав на позначку, але Де Пена пенальті не реалізував. Вже за декілька хвилин пенальті заробила Зоря.

Кочергін на протиході прибрав Сидорчука, а капітан Динамо у елегантному польоті зачепив суперника. До позначки підійшов Фаворов, але його удар на себе прийняла стійка. Але голи в цьому матчі ще відбулися. Миколенко обігрався із Де Пеною, знайшов пасом Буяльського, а той спокійно пробив у кут воріт – 2:0. Добивати Зорю побіг Караваєв, однак його удар у ближній кут потягнув Шевченко.

У компенсований час Зоря забила один м’яч у відповідь. Кочергін на обмеженому просторі розібрався із суперника і віддав передачу поміж ніг Сироті. Овусу пробив в один дотик – 1:2. Команда Мірчі Луческу здобуває важку і важливу перемогу.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …