Чемпіонат Білорусі. Динамо Брест на коні у матчі зі Слуцьком завдяки Мілевському

Після нічиєї зі Смолевічами на Динамо очікував виїзд до Слуцька.

Як і у стартовому турі, найкращим у команді з Бреста був Артем Мілевський. Саме екскиянин відкрив рахунок у зустрічі на 19 хвилині. Бакай навісив зі штрафного, Нойок у боротьбі підправив м’яч далі на Мілевського, який і забив у сітку воріт Слуцька – 1:0.

У зустрічі чемпіона з андердогом було більше боротьби, ніж небезпечних моментів. У другому таймі міг подвоїти перевагу гостей Бакай, але його удар з-під поперечки потягнув Панкратов.

Слуцьк міг врятуватися на 87 хвилині. Після навісу з флангу і рикошету від Садовського м’яч полетів за спину голкіперу Бреста Павлюченку – поперечка врятувала Динамо.

Зрештою, команда Артема Мілевського і Олександра Нойка у непростому виїзному матчі мінімально перемагає Слуцьк!