Чемпіонат Світу 2018: Іспанське самогубство

Іспанці в 1/8 осоромилися в матчі з господарями турніру.

Матч Іспанії проти Росії мав показати весь контраст в рівні гри між двома збірними. Гра розпочалася очікувано – іспанці взяли м’яч під свій контроль та доволі швидко забили. На допомогу швидкому голу Іспанії прийшов Ігнашевич, який в боротьбі з Рамосом відправив м’яч в сітку воріт Акінфєєва, 1:0.

Легкий старт поступово перетворився на важке продовження саме для номінальних господарів. Фурія Роха неочікувано погано справлялася з пресингом росіян, які вдало відтіснили суперника від власного штрафного майданчика. Контроль заради контролю був марним, а наприкінці тайму на допомогу знову прийшов захисник, цього разу іспанський. Піке, мабуть, уявив себе десь на пляжі, граючи у волейбол з Шакірою, і махнув рукою під час кутового.

Фото Getty Images

Достовірність пенальті не вимагала додаткових відеопереглядів. Дзюба з одинадцятиметрової позначки був влучним 1:1.

Після перерви команда Йєрро повністю забрала ініціативу до своїх рук (ніг), але кількість гольових моментів від цього не збільшилася. За весь тайм можна лише згадати відскок від Альби, який в куті впіймав голкіпер Росії та суперсейв від того ж Акінфєєва після удару Іньєсти. Так і дограли основний час…

В першому овертаймі облога воріт господарів чемпіонату продовжилася. Росіяни вишикували стіну із своїх гравців по всьому периметру штрафного майданчика і все, на що могли розраховувати іспанці – стандарти, які нічого так і не принесли.

В другій 15-хвилинці марнотратство іспанців тривало. Родріго одним рухом обіграв опонента, розхитав іншого захисника і пробив у дальній кут – Акінфєєв потягнув, а добивання Карвахаля втрапило у ногу захисника суперника. Цей епізод став останнім реальним шансом щось змінити. А далі був пенальті, який арбітр не захотів навіть дивитися (захисник явно притримав Рамоса) і просто вказав на удар від воріт…

Та серія пенальті, де Коке почав, а Аспас закінчив самоліквідацію збірної Іспанії на Чемпіонаті світу 2018 року.