Чемпіонат з футволею в Х-Парку або День Копакабани в Києві

У четвер 4 червня в столичному Х-Парку відбудеться чемпіонат з футволею 1х1 Parimatch. Турнір пройде за підтримки FootballHub і Федерації футволея України.

За перемогу боротимуться 12 гравців з різних міст, серед яких буде і професійний футболіст Іван Матяж. Володар Кубка України, ексгравець Шахтаря і Олімпіка нині виступає у краматорському Авангарді. Протистояння професійних гравців з футволею і футболістів стане родзинкою турніру. Підтвердили свою участь по 6 представників кожного виду спорту.

Головними ж претендентами на перемогу, за оцінками аналітиків Parimatch, є Іван Матяж і Дмитро Шевчук. Причому їхні шанси на цей момент рівні (КЕФ 2.5). Відзначимо, що Дмитро Шевчук вже не перший рік грає у футволей і добре знає всі секрети цього виду спорту. Якщо він по ходу турніру перетнеться з Іваном Матяжем, це може стати найцікавішим матчем турніру.

Футволей з’явився понад 50 років тому на знаменитому бразильському пляжі Копакабана. Цей спорт поєднує в собі риси пляжного волейболу та футболу. У показових матчах нерідко беруть участь такі зірки як Ромаріо, Роналдо і Роналдіньйо.

В цьому чемпіонаті з футволею 1х1 Parimatch гравці будуть розбиті на чотири групи по три людини в кожній. Матчі (всього заплановано 19) триватимуть близько 20 хвилин кожен, а сам турнір розтягнеться приблизно на шість годин. Тому всі охочі можуть встигнути насолодитися запальним бразильським спортом і відчути довгоочікуване наближення літа.

Пряму трансляцію даного турніру ви можете побачити на YouTube-каналі Football Hub.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також