Чемпіонство в Бундеслізі цього сезону оформлене офіційно. На черзі АПЛ?

Як не намагалася дортмундська Боруссія втримати ритм Баварії, наздогнати мюнхенців вже не зможе

Порожні дощові трибуни Везерштадіона у Бремені стали свідками чергового, вже восьмого поспіль чемпіонства Баварії. Мюнхенці перемогли Вердер 1:0 навіть попри те, що грали у меншості останні чвертьгодини (дві жовті заробив Девіс). Щоправда, на 90-тій хвилині гостей врятував тільки суперсейв Ноєра.

BREMEN, GERMANY – JUNE 16: Robert Lewandowski of Bayern Munich scores his team’s first goal during the Bundesliga match between SV Werder Bremen and FC Bayern Muenchen at Wohninvest Weserstadion on June 16, 2020 in Bremen, Germany. (Photo by Stuart Franklin/Getty Images)

Баварія втридцяте у своїй історії здобула Срібну Салатницю. Хоч грати ще два тури, та наздогнати лідера конкурентам не під силу – найближчий переслідувач, дортмундська Боруссія, відстає від чемпіонів на 10 очок (свій матч 32 туру вони проведуть у середу, 17 червня). І навіть якщо виграє свій майбутній матч, дефіцит у 7 очок за два тури до завершення змагань вже не покриє.

Рівно третину усіх забитих м’ячів Баварії до свого активу заніс Роберт Левандовський. Поляк у 29 поєдинках турніру, в яких взяв участь, зміг відзначитися 31 раз. Це абсолютний особистий рекорд форварда за усю його професійну кар’єру. У гонці бомбардирів Бундесліги він, природно, перший. Другим йде Тімо Вренер з Лейпцига (25 голів).

4 липня Баварія побореться і за Кубок Німеччини. Суперник – леверкузенський Баєр. А 17 червня після засідання Виконавчого Комітету УЄФА стануть відомі дати догравання матчів Ліги Чемпіонів. Нагадаємо, там мюнхенці теж продовжують боротьбу за головний трофей єврофутболу. Підопічні Ганса-Дітера Фліка вже однією ногою у чвертьфіналі після домашньої перемоги над Челсі 3:0 у першому матчі 1/8 фіналу. Та й Роберт Левандовський тут теж замахнувся на рекорд. Зараз в його активі 11 голів у 6 матчах.

Читайте також: На тестування вистачить? У Динамо назвали суму допомоги клубам Першої ліги і Буде трансфер? Титулований турецький клуб намагається підписати ексдинамівця