Чемпіони Світу роблять погоду. Дніпро-1 завдяки Супрязі і Булеці перемагає Олімпік

Футбол найвищого українського рівня повернувся в Дніпро.

Дніпро-1 у поєдинку з Олімпіком мав продемонструвати те, наскільки готова команда Дмитра Михайленка до боротьби в чемпіонаті. Після хорошої підготовки і непоганих результатів у спарингах (класний матч із Ворсклою) дніпрянам у першому турі протистояв клуб, який дивом залишився в УПЛ – Олімпік.

В основі господарів вийшли орендовані в Динамо чемпіони світу Владислав Супряга і Сергій Булеца. Саме молоді таланти організували перший гол у цьому матчі. Вже на 2 хвилині зустрічі Дніпро-1 вийшов уперед. Когут з флангу прострілив на Супрягу, форварду пробити не дали, але Владислав поборовся і, лежачи, віддав пас на Булецу – півзахисник пробив у порожній кут воріт Олімпіка – 1:0!

Олімпік не одразу зрозумів, наскільки швидкий молодий напад Дніпра, тому господарі показали гостям свій козир ще раз. Назаренко прорвався флангом і прострілив у воротарський майданчик, де всіх випередив Владислав Супряга (швидкісний ривок нападника захист Олімпіка проспав) – 2:0 на 9 хвилині зустрічі!

У донецької команди найактивнішим був Павло Ксьонз. Екс-гравець Карпат і Металіста небезпечно пробивав, але півзахисникові Олімпіка бракувало влучності, щоби засмутити голкіпера Дніпра Кліщука.

Міг Олександр Назаренко ховати Олімпік на 32 хвилині. Чичиков навісив, Супряга скинув м’яч далі, де самотній Назаренко з 7 метрів пробивав по воротах Пенькова – голкіпер донеччан команду врятував.

Другий тайм гості розпочали з тиску на ворота Дніпра. Кліщуку довелося рятувати команду після класного дальнього удару від Цимбалюка.

Олімпік бажаного досяг зусиллями Тейшейри, але арбітр зустрічі щастя гостей свистком і піднятою рукою розвіяв. У момент передачі від Матара французький легіонер донецької команди був у офсайді.

Класнийй момент у гостей мав Завійський. Тейшейра прорвався у штрафний майданчик і віддав на вільного партнера, Завійський із 7 метрів пробив вище воріт.

Зобов’язаний був забивати Пасіч після пасу Тейшейри. Розрізна передача вивела півзахисника гостей віч-на-віч із голкіпером дніпрян, але удар у гравця Олімпіка вийшов не точним.

Загальський забив третій м’яч у ворота Олімпіка, але арбітр помилково гол футболіста Дніпра скасував через офсайд.

Команда Михайличенка підсіла під завершення зустрічі, але вдалі заміни і трохи фарту допомогли господарям втримати суху перемогу. Дніпро-1 дебютує в УПЛ з 3 набраних очок у матчі з Олімпіком.

Читай також: Карпати Динамо не стримали. Кияни знову роблять гру за 5 хвилин