Чергове знущання в Лізі Чемпіонів. ПСЖ легко б’є Лейпциг і виходить до фіналу

Парижани вперше у своїй історії пробилися до фіналу Ліги Чемпіонів.

Учень проти вчителя

В Лісабоні на стадіоні Да Луж відбувся перший півфінальний поєдинок найпрестижнішого клубного турніру. РБ Лейпциг зустрічався з Парі Сен-Жермен, Юліан Нагельсманн зустрічався зі своїм учителем Томасом Тухелем.

У порівнянні з поєдинком проти мадридського Атлетико, німецький колектив вийшов на гру лише з однією зміною. Замість Марселя Гальстенберга місце на правому фланзі оборони зайняв Норді Мукіеле.

Натомість наставник французів Томас Тухель вирішив зіграти без класичного центрального нападника і залишив Мауро Ікарді на лаві запасних. Номінальним форвардом був Кіліан Мбаппе, який за фактом діяв по всьому фронту атаки. А замість травмованого Ідрісса Гуйе місце в центрі поля зайняв Леандро Паредес.

Потужність парижан

З перших хвилин французький чемпіон забрав м’яч під власний контроль і почав домінувати над суперником. На шостій хвилині матчу Неймар мав чудову нагоду забити, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, влучивши у стійку. Бики також атакували, втім, потрібного ефекту вони досягти не могли.

На 13-й хвилині Неймар заробив штрафний на правому фланзі атаки, який вирішив виконати Анхель Ді Марія. Аргентинець філігранною передачею виклав м’яч на голову Маркіньосу, який потужним ударом в кут вивів ПСЖ уперед.

Після цього гра Лейпцига не змінилася

Німецький колектив продовжував грати другим номером, розраховуючи на контратаки. При позиційний наступах на ворота Серхіо Ріко Лейпциг не мав великих шансів на успіх. На 25-й хвилині Лейпциг заробив розкішну нагоду вирівняти становище, та Юссуф Поульсен не зміг реалізувати свій момент, який йому створив Конрад Лаймер.

За десять хвилин Неймар знову перевірив каркас воріт дальнім ударом. Під завісу першого тайму кіпер Биків зробив результативну помилку – обрізав свою команду невдалою передачею. Оперативно зіграв Неймар, направивши м’яч до Ді Марії, який подвоїв перевагу французів.

По перерві Нагельсманн спробував зламати хід гри за рахунок подвійної заміни. Замість Нкунку і Ольмо у гру вступили Форсберг і Шик відповідно. Але це не допомогло. Хоча варто відзначити, що у другому таймі малюнок гри Лейпцига став яскравішим.

Попри спроби німців змінити хід гри, на 54-й хвилині Хуан Бернат довів рахунок до розгромного. Іспанець бездоганно виконав удар головою точно в кут після флангового навісу Анхеля Ді Марії – 3:0.

До кінця зустрічі колективи обмінювалися моментами, але обійшлося без голів.

РБ Лейпциг завершує єврокампанію, встановивши історичне досягнення для свого клубу, якому лише 11 років. Парі Сен-Жермен також уперше у своїй історії виходить до фіналу Ліги Чемпіонів. Найближчої неділі, 23 серпня, парижани зустрінуться у вирішальній битві з переможцем пари Ліон – Баварія.