Матч проти Вольфсбурга Боруссія закінчила в нульову нічию. До того ж, відсутнім навіть у заявці був найкращий бомбардир шершнів Обамеянг. Головний тренер Боруссії аргументував це тим, що футболіст був відсторонений через дисциплінарні причини.

Подібні ситуація із габонським нападником траплялисьвже не одноразово. Наприкінці осені він вже був відсторонений від матчу і навіть провів декілька тренувань із другою командою. А все тому, що Обамеянг мав “сухий” період і конфліктував через це із партнерами. Суперечка була настільки бурхливою, що ледь не переросла у бійку. Після цього з’явилась інформація про зацікавленість Челсі в трансфері габонського бомбардира.

На цьому витівки П’єра-Емеріка не закінчились. Під час останніх зборів у Марбельї габонець привіз на клубну базу ледь не пів своєї родини. Разом із футболістом приїхали два його брати і батько.

Партнери по команді відкрито висловлювали своє обурювання, підкреслюючи, що Обамеянг – не єдиний нападник в команді. Головний тренер став на захист гравця, мовляв, у кожної країни свої звичаї і відправити батька футболіста додому було б жестом неповаги. Жест неповаги по відношенню до себе помітив сам Обамеянг в словах журналіста Kicker. Футбольний фахівець іронічно охарактеризував ситуацію в дортмундській команді і наголосив, що навряд чи Обамеянг дозволив би собі подібне в Мюнхені. Та обурення габонця викликало слово “Affenzircus”, яке дослівно перекладається як “мавпячий цирк”. Однак за словами журналіста цей вислів означає безлад.

Але навіть не це слугувало головною причиною відсторонення нападника. Він був відсутній у заявці через те, що не з’явився на передматчевому командному зібранні. За словами Петера Штегра, навіть травмовані гравці були присутніми, а Обамеянг проігнорував зібрання на якому йшлось про тактичні нюанси перед грою із Вольфсбургом. Сам П’єр-Емерік виправдовувався тим, що забув про це. Така поведінка лідера викликала обурення у фанатів Боруссії. Вони вимагають пошвидше продати габонця хоч кудись.

Неодноразово з’являлась інформація щодо інтересу ряду китайських клубів до персони Обамеянга. Також габонця сватають в декілька європейських клубів. Повідомлялось навіть про можливість переїзду Обамеянга до Лондона як заміну Алексису Санчесу.

Попри свою не завжди професійну поведінку Обамеянг є найкращим бомбардиром Боруссії. На рахунку габонця 21 гол у 23 матчах усіх турнірів цього сезону.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …