Черговий розгром Ференцвароша, камбек Севільї і сенсація у Стамбулі. Усі результати матчів Ліги Чемпіонів. ВІДЕО

У перший ігровий день третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів Шахтар удома зазнав нищівної поразки від гладбаської Боруссії. Крім того, ще кілька шокуюче великих рахунків зафіксували фінальні свистки.

Прохідний двір в Угорщині

Шість пенальті у восьми матчах подарував день другий. Постраждали від призначення одинадцятиметрового київські динамівці у матчі з Барселоною. В іншому поєдинку групи G Ференцварош Реброва з Харатіним та Зубковим у складі не втримав Ювентус вже зі старту. Квадрадо промчався правим флангом і прострілив на дальню стійку, куди за спини захисників та Харатіна вискочив Мората. Забив іспанець і по перерві, але вже з асисту Роналду.

А згодом на його місце вийшов Дібала і теж відзначився! Чудасію утнув воротар Дібуш. Спершу він не зумів нормально прийняти м’яч і подарував шанс Дібалі. Аргентинець подарунок прийняв. А під кінець зустрічі Дібуш знову віддав просто на ногу супернику, а м’яч записали на оборонця угорців Двалі, що намагався вибити вже з лінії. Болі з фінальним свистком забив м’яч престижу, але не більше. 1:4 – Ювентус у Будапешті зробив те, що тиждень тому мало робити Динамо. У Ференцвароша просто видатна різниця м’ячів після 3-х турів: 4-11. У цьому компоненті вони перші з кінця серед усіх учасників групового турніру.

Іншому “українському” клубу цього дня теж не дуже щастило. Гольову феєрію знову влаштували німці. Боруссія, але вже дортмундська, декласувала Брюгге Едуарда Соболя ще до перерви. Перший гол прийшов з-під українця, котрий не встиг накрити Азара вже на 14-тій хвилині. Голанд забив двічі – 3:0 після першого тайму у другому не змінилися.

Істанбул Башакшехір нокаутував Манчестер Юнайтед вже у першому таймі чудовими випадами і голами Демба Ба та Едіна Віщи (у боснійця гол плюс пас). Гості, здалося, дозріють до камбеку, адже скоротили відставання ще до перерви після удару Марсьяля головою. Однак, у другому таймі жодній із команд забити не вдалося – сенсаційна дебютна перемога турків 2:1.

Зеніт спіймав облизня у домашньому поєдинку з Лаціо. Італійці пропустили на 32-гій хвилині, а зрівняли рахунок під фінальний свисток, на 82-гій. Партнер Ракицького по центру захисту Ловрен підсковзнувся, і Кайседо без опору пробив із центральної зони. На 90+3 (!) хвилині росіяни шалено раділи забитому м’ячу Мостового, але передчасно – арбітр після консультації з помічниками з ВАР скасував гол через офсайд у автора гольової передачі Дзюби – 1:1.

Усі результати ігрового дня: Група Е

Челсі 3:0 Ренн (Дубль Вернера з пенальті і між цим вилучення Далберта у Ренна. А третій в активі Абрахама)

Севілья 3:2 Краснодар (Божевільний камбек іспанців з 0:2 і грою у меншості зувесь другий тайм. Вирішальним став вихід на поле Ен Несірі. Марокканець зробив дубль і приніс господарям важку перемогу)

Істанбул Башакшехір 2:1 Манчестер Юнайтед

Лейпциг 2:1 ПСЖ (німці закамбечили, а ПСЖ не забив пенальті і догравав у дев’ятьох після вилучення Гує і Кімпембе)

У четвер матчі Ліги Європи подарують протистояння Зорі з АЕКом. Початок зустрічі у Запоріжжі о 22:00.

Читайте також: Динамо зіграє з банкрутами? Барселона має катастрофічні фінансові проблеми і Прийняла вогонь на себе. Дівчина футболіста Шахтаря назвала недоброзичливців клоунами і диванними коментаторами