Черговий скандал в УПЛ. Арбітр не помітив чистий гол!!!

У чемпіонаті України можливо все!

У матчі Інгулець – Рух, який проходив у рамках 22-го туру УПЛ, стався дуже скандальний епізод. В одному з моментів на початку зустрічі бригада арбітрів на чолі з Володимиром Новохатнім ухвалила дуже сумнівне рішення. На 10-й хвилині поєдинку захисник Руха Максим Білий з метра пробив головою, і м’яч після удару гравця львівського клубу перетнув лінію воріт, а вже звідти його вибив голкіпер Інгульця Кринський.

Ні головний, ні боковий арбітр цього не помітили, а тому гол не був зафіксований. Насправді, у тій метушні, було важко вгледіти момент із взяттям воріт, але точно допоміг би VAR, який у цій зустрічі був відсутній.

Поєдинок між Інгульцем і Рухом закінчився з рахунком 0:0. Львівський клуб у цьому матчі не реалізував пенальті на 33-й хвилині. Климчук не зміг переграти Кринського.