Черговий суддівський скандал. Лютий треш у матчі Інгульця з Прикарпаттям

Інгулець, що бореться за вихід до УПЛ, у матчі 24 туру приймав на своєму полі Прикарпаття. Івано-франківський клуб перебуває на 11 сходинці таблиці і дограє чемпіонат без особливих турнірних завдань. Але зустріч пройшла за далеко не спортивним принципом. Основною дійовою особою гри став арбітр Іван Бондар.

Іван Бондар, фото ФК Прикарпаття

Суддя просто прибив Прикарпаття. У першому таймі не поставив чистий пенальті у ворота Інгульця. Упродовж матчу приймав однобічні сумнівні рішення у різних ситуаціях. Посадив на картки велику кількість футболістів команди гостей і вилучив двох учасників матчу: за дві жовті на 53-тій хвилині з поля пішов Владислав Семотюк, а згодом на трибуни відіслали і тренера Прикарпаття Володимира Ковалюка за незгоду з цим рішенням арбітра. Наставник Прикарпаття змушений був реагувати на події на полі, тасуючи склад через небезпеку ще одного вилучення. Найприкріше те, що пахло лівим пенальті. І він таки був призначений… на 90+1 хвилині нічийного матчу за те, що нападник господарів заплутався у власних ногах!

⚽️ Перша ліга. 24 тур. «Інгулець» – «Прикарпаття» – 1:0 ⚽️ 🔘 Гол: Загальський (90+3, пенальті). Івано-франківці в меншості (на 53-й хвилині головний арбітр зустрічі Іван Бондар показав другу жовту картку Семотюку, і тут же за незгоду з діями судді був вилучений і наставник "Прикарпаття" Володимир Ковалюк) ледь не відібрали очки у лідера чемпіонату. Не вистачило буквально однієї хвилини… На очах президента ПФЛ Сергія Макарова, який сидів у віп-ложі поруч з одіозним президентом "Інгульця", на перший план вийшов головний арбітр матчу, який обслуговує ігри УПЛ. На 93-й хвилині Іван Бондар "побачив" порушення на Сітчінаві (чергове спірне рішення рефері), призначивши дуже сумнівний пенальті, який реалізував Загальський – 1:0… • @ingulets_fc – @prykarpattia #мфкприкарпаття #командарідногокраю

A post shared by МФК «Прикарпаття» (@prykarpattia) on Jul 15, 2020 at 9:28am PDT

Вже відреагували на суддівство у цьому матчі в іншому клубі Першої ліги. Гірник-Спорт на своєму сайті опублікував таке:

Скріншот з сайту Гірника-Спорт

Своїми враженнями від гри і суддівства в ній поділився й міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у мережі facebook:

Скріншот

Завдяки мінімальній перемозі 1:0 Інгулець продовжує очолювати турнірну таблиці, маючи 50 очок. Минай другий – 47 балів. У Прикарпаття 11 місце і 24 бали.