Чергова сенсація! Неймовірний Вест Гем Ярмоленка шокує Ліверпуль. ВІДЕО

В 11-му турі АПЛ Вест Гем вдома розібрався з Ліверпулем.

Господарі поля вже на 4-й хвилині вийшли вперед. Не обійшлося без курйозу. Після подачі з кутового Аліссон зрізав м'яч у власні ворота – 1:0.

Відігратися підопічні Клоппа зуміли наприкінці першого тайму. Александер-Арнольд розкішним ударом у дев'ятку зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

У другій половині зустрічі Вест Гем удруге вийшов уперед. Молотобійці перехопили м'яч у центрі поля, розігнали швидку контратаку і Боуен вивів Форнальса віч-на-віч з Аліссоном. Іспанський півзахисник своїм моментом скористався сповна – 2:1.

А вже у середині другого тайму команда Моєса повела у два м'ячі. Після подачі з кутового від Боуена Зума, який залишився на дальній стійці, прошив Аліссона – 3:1.

На 83-й хвилині зустрічі Орігі, що вийшов на заміну, відквитав один м'яч – 3:2. Утім на більше гравців Ліверпуля не вистачило.

Ярмоленко матч із Ліверпулем пропускав через невеличкі проблеми зі здоров'ям.

Після цієї перемоги Вест Гем обходить Ліверпуль у турнірній таблиці і посідає третє місце. Після 11-ти турів у команди Девіда Моєса, як і у Манчестер Сіті, 23 очки. Від лідера, Челсі, дует відстає на три бали.