Домашня сторінка ПРОГНОЗИ Черкашин битиметься з експретендентом на чемпіонський титул

Черкашин битиметься з експретендентом на чемпіонський титул

2 читачів онлайн
0
91

27 березня непереможений боксер середньої ваги і амбасадор Parimatch Федір Черкашин проведе бій з Хав’єром Франсіско Масіелем, колишнім претендентом на чемпіонський титул. Цей поєдинок міг відбутися раніше, але в плани втрутився коронавірус.

Якщо порівнювати боксерів, в очі відразу ж впадає різниця у віці. Хав’єру вже 36, він старше Федора на 11 років. Масіель провів в рингу 33 бої, в яких здобув 23 перемоги. Зараз він йде на серії з чотирьох поразок. У Федора ж 16 перемог в 16 боях. Не дивно, що перед боєм аналітики Parimatch дають Черкашину 85% на перемогу.

«Мені відомі слабкі і сильні сторони Хав’єра. Ми з тренером пропрацювали всі стратегічні моменти, щоб у Масіеля не було нічого, чим він міг би мене здивувати. Звичайно, в рингу все може трапитися, але зараз я налаштований на хороший бокс».

Швидше за все, Черкашин буде максимально обережний в перших раундах і не стане кидатися вперед, але при цьому в кожному раунді Масіелю буде діставатися все сильніше і сильніше. Багато хто сумнівається, що аргентинця вистачить весь поєдинок. Експерти Parimatch, наприклад, схиляються до того, що бій триватиме менше 5 раундів.

До речі, раніше промоутер українця заявив, що в цьому році може відбутися дебют Федора на американському рингу. Тому, будемо з нетерпінням чекати титульних поєдинків за участю Черкашина.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в ПРОГНОЗИ
Закриті коментарі

Перевірте також

У запуску ринку все ще багато невідомих© СЕО Паріматч про те, чи готова Україна до запуску легального ринку грального бізнесу – інтерв’ю

Українська Паріматч вже принесла в бюджет країни більше половини коштів від легалізації аз…