Чернігів досі не бачив перемог в УПЛ. Олімпік обіграв Десну

У 7-му турі зустрічались сусіди по турнірній таблиці. Десна посідала 7 позицію з 7 очками, а Олімпік 8 місце з 6 очками.

Додаткової інтриги додавав той факт, що у поточному чемпіонаті Десна досі не перемагала вдома, а Олімпік навпаки не знав смаку перемоги на виїзді.

Команди вперше зіграли одна з одною у рамках УПЛ, хоча до цього зустрічались у Першій та Другій Лізі, а також у Кубку України. Останній раз вони протистояли один одному ще у 2014 році, і саме команда Санжара виявилась сильнішою. Цікаво, що тоді у складі Олімпіка грав Владислав Огіря, який зараз виступає саме за Десну.

На самому початку Артем Фаворов бив головою, м’яч пролетів трошки вище воріт. Перші 20 хвилин у Олімпіка виникали труднощі з комбінаційним футболом, було багато дрібних фолів та браку. Потім вже Олімпік почав грати першим номером, а Десна активно грала на контратаках.

30 хвилина – гарматний постріл Кольцова змусив Паста проявити кіперську реакцію. До перерви команди обмінялись небезпечними моментами. Спочатку Білоног увірвався до штрафної Десни та прострілив, але Мостовий врятував команду, вибивши м’яч на кутовий.

За кілька хвилин до перерви Кринський втратив власні ворота, але партнери по команді підстрахували кіпера Олімпіка. Перед самою перервою Безбородько мав чудову нагоду відкрити рахунок, але не зумів переправити удар партнера у ворота.

І от на початку другого тайму Братков та Мостовий загубили Білонога, який забитим м’ячем відзначив свій дебют у складі Олімпіка.

Фото ФК Олімпік

Дуже компактно діяв Олімпік у захисті, команді Олександра Рябоконя важко давались спроби створити небезпеку біля воріт Кринського.

Розуміючи, що втрачати нічого, Рябоконь вирішив піти ва-банк і змінив атакувальне тріо Волков-Безбородько-Старенький на Картушов-Ковпак-Банасевич. Але і цей крок не дав Десні дивідендів.

Підвів Десну Андрій Гітченко. Він примудрився за 18 хвилин отримати 2 жовті картки та залишив команду у меншості. Олімпік переможний рахунок, звичайно, влаштовував і донеччани віддали ініціативу чернігівцям, грали спокійно, нікуди не поспішали.

За 5 хвилин до кінця свою нагоду мав Олександр Філіппов, але дуже повільно готував удар і захисник Олімпіка легко вибив м’яч на кутовий. Хлопці Санжара спокійно дограли матч та здобули першу виїзну перемогу у цьому сезоні. 1:0 – донеччани перервали свою невдалу серію гостьових матчів перемогли Десну в Чернігові.