Червоне світло для Маріуполя. Море вилучень і класні голи у Дніпрі. ВІДЕО

Феєричний матч 22 туру УПЛ.

Дмитро Михайленко випустив атакувальний склад на поєдинок з Маріуполем. Тренер СК Дніпро-1 знайшов на полі місце і для Хобленка, і для Супряги. Азовці приїхали до Дніпра з шансами на верхню шістку.

У цьому матчі була задіяна система ВАР, і в першій половині Євген Арановський звертався до відеоасистентів. Чоботенко зрубав на фланзі Вакулка, арбітр показав жовту картку, але після перегляду повтору своє рішення змінив – вилучення для захисника Маріуполя на 23 хвилині.

Минуло ще 16 хвилин і гості залишилися вдев’ятьох! Яворський двічі за 3 хвилин грубо порушив правила і цілком заслужено був вилучений з поля.

У першому таймі можна згадати небезпечний удар Булеци з дальньої відстані. Півзахисник наважився на удар, м’яч після невеликого рикошету летів у дев’ятку воріт Маріуполя, але Гальчук свою команду врятував.

Чисельну перевагу дніпряни реалізували на 68 хвилині. Кравченко закинув у штрафний майданчик на Адамюка, правий захисник господарів скинув головою на Чичикова, який ударом у падінні відкрив рахунок у матчі – 1:0!

Азовцям треба було робити подвиг, щоб зрівняти рахунок, але все стало ще гірше. Ігнатенко відмахнувся від Кравченка – Арановський показав грубіяну другу жовту – третє вилучення гравця Маріуполя у матчі!

За 5 хвилин добив гостей Булеца. Орендований у Динамо півзахисник ідеально виконав штрафний, відправивши м’яч у дев’ятку воріт Гальчука – 2:0!

Колосальна кількісна перевага допомогла Дніпро-1 організувати ще один забитий м’яч. Чичиков отримав передачу у штрафному майданчику Маріуполя, на замасі прибрав пару суперників і пробив точно у дальній кут – 3:0.

СК Дніпро-1 розбиває Маріуполь і залишає азовців у нижній шістці.