Четверта команда Казахстану соромить Динамо. Тобол знищує киян за тайм

Несподіване фіаско.

Після матчу з БАТЕ на Динамо очікувала зустріч з Тоболом. На поєдинок з командою з Казахстану Олексій Михайличенко випустив тих, хто не грав з білорусами, додавши трохи молоді і Міккеля Дуелунда.

Кияни з перших хвилин показали атакувальну гру. Як і в другому таймі матчу з БАТЕ виділявся Дуелунд. Саме данець своїм ударом заробив кутовий, з якого було відкрито рахунок. На 12 хвилині Де Пена з кута поля навісив у воротарський майданчик, де найспритнішим виявився Фран Соль – удар головою від іспанця – і 1:0 на табло.

Казахи по-справжньому відповіли на 25 хвилині моментом Нургалієва. Капітан Тобола ударом головою з меж штрафного майданчика Динамо завершив атаку своєї команди – повз ворота.

Динамо вирішило заспокоїти суперника ще одним забитим м’ячем. На 38 хвлині Де Пена з кутового спробував впіймати голкіпера Тобола на неуважності. Шацький підступний задум уругвайця розкрив, але вибив м’яч недалеко. Захисники свого воротаря не підтримали, перевівши м’яч на лінію воротарського майданчика. Дуелунд без роздумів таким подарунком скористався і пробив – невеликий рикошет – 2:0.

Мужиков майже одразу міг один м’яч відквитати, але його удар з меж штрафного майданчика прийняла стійка воріт Кучерука.

Вберегти свої володіння недоторканими киянам, на жаль, не вдалося. Арбітр угледів порушення правил у діях Романчука проти Себаї – пенальті. Нургалієв з 11 метрів Кучерука переграв – 2:1.

Друга половина розпочалася для українців з холодного душу. Шапаренко, який змінив у перерві Дуелунда, обрізався в центрі поля, Канкава розігнав атаку і віддав на Мужикова. Півзахисник Тобола вихід віч-на-віч реалізував – точний удар у дальній кут воріт Бущана (теж вийшов на другий тайм) – 2:2.

Не встигли кияни прийти до тями від неочікуваного удару суперника, як отримали ще один. Тобол організував контратаку, яку навісом у штрафний майданчик завершив Мірошніченко. Пасом партнера скористався Муртазаєв, який влучно пробив головою – 2:3.

Упродовж 5 хвилин у середині другого тайму відзначився Фран Соль, але в обох випадках арбітр голи іспанця скасував через офсайд.

Кошмар Бущана продовжився на 72 хвилині. Сирота впав у своєму штрафному майданчику, казахські футболісти підхопили м’яч і в два паси вивели Аветисяна на ударну позицію. Вірменський легіонер Тобола на замасі прибрав Романчука і точним ударом зробив рахунок 2:4.

Неочікувана поразка Динамо, яка має допомогти Олексію Михайличенку зробити певні висновки.