Чого не вистачило Динамо? Луческу розкрив усі причини поразки у матчі з Барселоною

Наставник киян назвав, що його не задовольнило найбыльше в діях своєї команди

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на післяматчевій пресконференції пояснив, за рахунок чого Барселона зуміла перемогти його команду (1:0), та перелічив головні недоліки у грі своїх підопічних:

Фото Динамо Київ

Заслужена перемога Барселони. Вони нас переграли за рахунок досвіду, за рахунок агресивних дій при пресингу. Свідчення цього – 18 фолів, які вони зробили, щоби не дати нам розвивати атаки. Тоды як у нас було лише 7. Барселона обіграла нас за рахунок того, що пресингувала, агресивно діяла в атаці. Ми ж припускалися помилок на своїй половині, які призводили до моментів біля наших воріт. Ми не змогли подолати бар'єр страху, тому так і зіграли. У другому таймі ми краще розпочали виходити з оборони, почали діяти спокійніше, розумніше, вміло уникали пресингу суперника. Але, на жаль, нам забракло сміливості, щоб розвивати та завершувати атаки. Ми добре зіграли без м'яча, добре оборонялися та підстраховували один одного, не давали технічним гравцям діяти індивідуально та обігрувати нас. Але вихід із оборони та робота з м'ячем мене не задовольнили. Заслужена перемога Барселони. Їм потрібна була ця перемога, бо в них триває зміна поколінь і зараз складний період. Сподіваюся, що другий тайм нам додав упевненості, що ми можемо грати краще з Барселоною та досягати результату.

Чому замінив Супрягу? Тому що так захотів, його потрібно було міняти. Гармаш вийшов на поле та зіграв гідно.

Після стартових 3-х матчів у Лізі чемпіонів Динамо має один пункт, нуль забитиї м'ячів і посідає останню сходинку в групі Е.