Чому Фабрегас кинув шматок піци у Фергюсона?

Сеск Фабрегас пригадав одну із найбільш загадкових історій у сучасному футболі. Усім відомий факт, що одного разу юний півзахисник Арсенала у підтрибунному приміщенні кинув шматком піци у Алекса Фергюсона. Однак досі було невідомо, чому саме Фабрегас це зробив.

В інтерв’ю Bein Sports, іспанець пригадав той інцидент, який стався після матчу Арсенала та Манчестер Юнайтед 24 жовтня 2004 року.

Я не грав у тому матчі, тому одним із перших опинився в тунелі. В роздягальні я побачив піцу і взяв шматок, бо був голодний. Потім почув якісь крики у підтрибунному приміщенні та швидко вибіг. Побачив як Ріо Фердінанд, Тьєррі Анрі, Сол Кемпбелл та інші хлопці збирались почати бійку. Я був молодий і не знав, що робити в такій ситуації, тим більше, я був малий і худий. Тунель був заповнений великими хлопцями. Чесно кажучи, не цілився в когось конкретно, просто жбурнув піцу.

Пізніше я побачив, що влучив у Сера Алекса Фергюсона. Я вже вибачався публічно і готовий зробити це ще раз. Це сталось випадково. Тоді я був молодий, зараз не став би кидатись піцою.

Цей момент пригадував і сам Алекс Фергюсон у своїй автобіографії. Однак, шотландець не називав прізвище винуватця, хоч сам знав, чиїх це рук справа.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також