Чому Луческу хоче піти з Динамо? Ігор Циганик розповів про причини

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів, чому Мірча Луческу хоче залишити Динамо після 4-х днів у клубі.

Починаємо з найголовнішого: Пішов Луческу з Динамо чи ні? Офіційного рішення про те, що він пішов, НЕМАЄ. Наразі йдуть переговори між Мірчею Луческу і Ігорем Суркісом про те, як далі розвиватимуться події. Розмова триває просто зараз.

Хронологія сьогоднішнього дня: Я сьогодні говорив з Луческу і він розповідав, що був збентежений тим тиском, який йшов з боку ЗМІ, журналістів, представників інших клубів, вболівальників. Він був у пригніченому стані і не очікував, що може бути така історія для нього.

Він заявив румунським журналістам, що більше, можливо, не працюватиме у київському Динамо. І цю інформацію він підтвердив мені. Але після цього має бути розмова з президентом Динамо, щоб обговорити ці деталі.

У мене була розмова з Суркісом, і він поки що не робитиме ніяких офіційних заяв і не розуміє дій Луческу. Суркіс хоче запевнити Луческу, що готовий виконати контракт у повному обсязі, він готовий працювати з румунським спеціалістом в Динамо надалі.

Підсумуємо

Остаточне рішення буде прийнято після переговорів Луческу з президентом Динамо. Мотиви: тиск, який чинився на Луческу упродовж останніх днів. І румунський спеціаліст вважає, що цей тиск не є адекватним. Він не збирався входити у якусь війну з Шахтарем, а просто хотів будувати команду, яка може боротися у ЛЧ і створити конкуренцію Гірникам в чемпіонаті України. Ніяких мстивих та реваншистських настроїв у нього не було.

Нагадаємо, що Луческу підписав контракт із Динамо 23 липня. Угода з київським клубом була розрахована на 2 сезони (+1 у разі виконання всіх умов співробітництва).

Читайте також: Це село ї**не. Бійка після матчу лідерів у Першій лізі та Українець, але не з УПЛ. Зоря знайшла заміну Михайличенку. Відома сума пропозиції

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також