Домашня сторінка Ексклюзив Чому не хочуть догравати чемпіонат у Бельгії? Ігор Циганик назвав причину

Чому не хочуть догравати чемпіонат у Бельгії? Ігор Циганик назвав причину

2 читачів онлайн
0
560

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про те, що УЄФА суттєво продовжила термін закінчення чемпіонатів.

УЄФА продовжила термін закінчення чемпіонатів до кінця серпня. УЄФА готова піти на такі заходи, щоб кваліфай-раунди єврокубків розпочати з вересня. Календар може бути дуже змінений. Але в УЄФА є одна головна ідея — чемпіонати потрібно дограти. На це рішення впливають величезні гроші.

Якщо наприкінці червня поновити чемпіонати, то до кінця серпня їх можна дограти. Але як УЄФА збирається організувати усі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, наступні внутрішні чемпіонати — поки що невідомо.

Але Бельгія заявила, що хоче припинити чемпіонат. І одразу пішов лист від УЄФА. УАФ також отримала цей лист, у якому написано, що будь-які рішення без консультації з УЄФА є передчасними.

Цікаво, що рішення пішло не від бельгійської Асоціації, а від бельгійської Ліги. Зібралися президенти клубів і вирішили, що немає сенсу догравати чемпіонат, вони визнають ті результати, які є. УЄФА написала у листі, що вона залишає за собою право не надавати ліцензії певним клубам, які не виконали усі спортивні умови, які ставить УЄФА перед внутрішніми чемпіонатами. Тобто, УЄФА залишає за собою право, кого кваліфікувати у єврокубки, а кого — ні.

Є рішення бельгійської Ліги, але це все має бути скоординовано з УЄФА.

Мені Роман Яремчук розповів, що у Бельгії не хочуть грати без глядачів. Головне послання президентів клубів — футбол має бути для глядачів.

Зараз передчасно говорити, що чемпіонат Бельгії точно зупинять

Читайте також: Зінченко гратиме з іще однією ексзіркою Шахтаря? Ман Сіті готує шалений обмін

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Що відбувається з Дніпром-1? Циганик розповів “що і кого” хоче Йовічевич

Дніпряни жахливо стартували …