Чому Зоря не бігла? Циганик пояснює поведінку гравців Зорі у матчі з Десною

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі ЦиганикLive пояснив, чому луганська Зоря в матчі проти Десни не бігла забивати переможний м’яч, який міг би вивести команду в Лігу Чемпіонів:

Пряма мова далі:

Розповім дві причини. Перша причина, найголовніша – це те, що у футболістів просто не було сил. У Віктора Скрипника була обмежена кількість футболістів після карантину, що спричинило втому. Футболісти розуміли, що, пропустивши гол, вони можуть втратити все. А забити? Невідомо було, вони зможуть чи ні. Сил бігти в атаку просто не було. Просто зводило ноги. Це наслідок того, що не дуже довга була лава запасних у Зорі. Футболісти мало відпочивали і фактично одним складом вони відіграли сезон. Їхнім завданням було потрапляння в груповий етап Ліги Європи, за що були обіцяні хороші преміальні. Вони це завдання виконали.

Друга причина – гравці Зорі не знали рахунок матчу Колос – Динамо. Вболівальники намагалися докричатися про те, що Динамо програє. Це чули лише запасні футболісти і вони намагалися передати, але гравці Зорі були в запарі. Вони думали про те, щоб не програти. Деякі футболісти до останньої секунди не знали, як в паралельному матчі грає Динамо.

Читайте також: Віктор Скрипник очолить Динамо? Реальні розклади цієї версії та імена інших кандидатів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також