Домашня сторінка Ексклюзив Чому Зоря не бігла? Циганик пояснює поведінку гравців Зорі у матчі з Десною

Чому Зоря не бігла? Циганик пояснює поведінку гравців Зорі у матчі з Десною

0 читачів онлайн
0
5,283

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі ЦиганикLive пояснив, чому луганська Зоря в матчі проти Десни не бігла забивати переможний м’яч, який міг би вивести команду в Лігу Чемпіонів:

Пряма мова далі:

Розповім дві причини. Перша причина, найголовніша – це те, що у футболістів просто не було сил. У Віктора Скрипника була обмежена кількість футболістів після карантину, що спричинило втому. Футболісти розуміли, що, пропустивши гол, вони можуть втратити все. А забити? Невідомо було, вони зможуть чи ні. Сил бігти в атаку просто не було. Просто зводило ноги. Це наслідок того, що не дуже довга була лава запасних у Зорі. Футболісти мало відпочивали і фактично одним складом вони відіграли сезон. Їхнім завданням було потрапляння в груповий етап Ліги Європи, за що були обіцяні хороші преміальні. Вони це завдання виконали.

Друга причина – гравці Зорі не знали рахунок матчу Колос – Динамо. Вболівальники намагалися докричатися про те, що Динамо програє. Це чули лише запасні футболісти і вони намагалися передати, але гравці Зорі були в запарі. Вони думали про те, щоб не програти. Деякі футболісти до останньої секунди не знали, як в паралельному матчі грає Динамо.

Читайте також: Віктор Скрипник очолить Динамо? Реальні розклади цієї версії та імена інших кандидатів

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

БОМБА для всієї УПЛ! Яя Туре увійде в тренерський штаб українського клубу

Легенда повертається в Україну …