Чорна П’ятниця для Львова. Сенсаційна нічия з Шахтарем

Харьківський матч Шахтаря та Львова відкривав 16-й тур української Прем’єр-ліги.

Фото ФК Шахтар

У першому колі Шахтар без особливих проблем переграв Львів 2:0. Команда Юрія Бакалова зробила висновки, і гірникам було дуже нелегко у матчі другого кола. Хоча Тайсон міг забивати вже на 2-гій хвилині. Всі думали, що він прострілюватиме, а бразилець вирішив пробити. Бандура зреагував на удар.

Але і Львів не відсиджувався біля своїх воріт. Дуже небезпечна контратака пройшла на початку матчу: Бруно вивів Приймака майже віч-на-віч з П’ятовим, але півзахисник львів’ян пробив повз ворота.

За 2 хвилини у Шахтаря були 2 чудові можливості відкрити рахунок. Моменти виникли після кутових. Спочатку Хочолава бив упритул, але не влучив. Потім Бандура помилився на виході, а Болбат не поцілив майже у порожні ворота.

Шахтар – ФК Львів. Моменти першого тайму

У матчі FC SHAKHTAR – ФК "Львів" поки без голів🔥Дивись найгостріші моменти першого тайму⚽Якою буде друга половина гри❓

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 23 листопад 2018 р.

Другий тайм набагато активніше розпочали хлопці Бакалова. Бруно мав аж три нагоди забити. Артур Западня зробив для Бруно космічну можливість вийти вперед у виїзному матчі з Шахтарем, але бразилець дуже повільно прийняв рішення, а Пятов зіграв уважно. За хвилину стався майже ідентичний момент у все того ж Бруно, але знову кіпер Шахтаря впорався з ударом.

Вже у наступній атаці мав забивати Тайсон. Ісмаїлі зробив все, щоб бразилець реалізував свій момент. Але півзахисник Шахтаря пробив просто у воротаря. Потім мав нагоду Мораєс. Він вийшов віч-на-віч з Бандурою, але під гострим кутом. Кіпер Львова виявився спритнішим. Небезпечно головою пробивав Хочолава, трохи вище воріт. Шахтар міг вирвати перемогу наприкінці матчу. Хочолава бив головою, але Бандура знову врятував.

Як наслідок – 0:0 між Шахтарем і Львовом. Сенсація у Харкові! Команда Паулу Фонсеки втретє у сезоні втрачає очки в чемпіонаті України. І вдруге закінчує матч без забитих м’ячів. А попереду Гоффенгайм…