Чорноморець – Арсенал-Київ: Впевнена перемога киян

У сонячній Одесі Чорноморець приймав київський Арсенал. Два аутсайдери нижньої шістки мали визначити сильнішого. Підопічні Червенкова не забили жодного голу в останніх 3 матчах УПЛ. Вболівальники моряків сподівалися, що вдома Чорноморцю вдасться перервати таку сумну статистику.

Але не так сталося, як гадалося. Вже після першого тайму Чорноморець програвав 0:3! Спочатку відзначився габонський нападник Мезу. Асистував йому … Роман Підківка. Голкіпер гармашів виніс м’яч далеко вперед, а Мезу скористався провалом у захисті Чорноморця (ще й голкіпер одеситів невдало вийшов з воріт). І нападник киян закотив м’яч вже у порожні ворота.

Здавалося, Чорноморець от-от відіграється. Господарі контролювали м’яч, розігрували, і потихеньку підбиралися до штрафного суперника. Але тут арбітр матчу призначив пенальті. Міщенко, який лежав на газоні, здавалося, ненароком зачепив ногу суперника. Тут би став у пригоді VAR. До одинадцятиметрової позначки підійшов Сергій Вакуленко. Бив сильно в правий від себе кут воріт. Літовченко вгадав кут обстрілу, але дотягнутися до м’яча не зумів.

І нарешті третій гол забив Павло Оріховський. Знову захист Чорноморця спрацював ненадійно. Оріховський прокинув м’яч поміж ніг Грачова, що пробігав повз.

У кінці першого тайму відіграти бодай один м’яч міг Танчик. Півзахисник Чорноморця класно пробив злету, але влучив прямісінько у Підківку. Чорноморець пішов на перерву із такими неприємними 0:3 на табло.

Фото ФК Форноморець

У другій половині зустрічі Чорноморець мав декілька гольових нагод. Гостроту в атаці Чорноморцю додав Артем Чорній, що вийшов на заміну. Команді Червенкова ніяк не вдавалося довести атаки до завершальної стадії. А от на 62-ій хвилині вдалося. Підківка вибив в центр поля, на підбиранні зіграли гравці Чорноморця. Ліворуч Танчик протягнув м’яч до штрафного майданчику і віддав на Чорнія. Той відправиви м’яч у ворота.

Чорноморець помітно поспішав. Одесити зловили кураж і йшли вперед. Вболівальники, які, очевидно, зачекалися голів від улюбленої команди, шаленіли від радості і палили на трибунах фаєри. Увесь стадіон оповив білий дим. Рефері не став зупиняти матч. Та й дим швидко розвіявся. Як і надії відігратися.

У підсумку 1:3. Чорноморець вдома програє Арсеналу. Кияни все ще на останньому місці, але відставання від Чорноморця лише 1 очко.

View this post on Instagram

@arsenalkyiv одерживает победу в сегодняшнем матче ⚫️🔵 ° ° ° ° ° ° #черноморец #одесса #chernomorets #черноморецодесса #футбол

A post shared by FC Chernomorets Odessa (@chernomoretsfc) on Apr 6, 2019 at 8:52am PDT