Чорноморець – Карпати. Приборкання левів по-одеськи

У 30-му турі УПЛ Чорноморець вдома приймав Карпати. Команда Ангела Червенкова бореться за виживання у Прем’єр-Лізі. Як-то кажуть, Бог дав – Бог взяв. Як Чорноморець потрапив до вищого дивізіону України – вжух, і в УПЛ, так за допомогою прикрого вжуха може й вилетіти з еліти. Але цього, звичайно, в Одесі не хотіли б!

Чорноморцю вдалося відзначитися швидким голом. Уже на 9 хвилині вивів свою команду вперед ісландець Арні Вільхамсон. Голіков навісив у штрафний майданчик. Двійко футболістів у синій формі не зуміли дістатися до м’яча, щоб завдати удару головою. Натомість м’яч дістався Вільхамсону на дальній стійці. Йому ніхто не завадив виконати точний удар. Мендес взагалі стояв спиною до суперника, коли той бив по воротах – 1:0.

Майже до 40 хвилини одесити не пускали львів’ян до свого штрафного майданчика. Хоча це не завадило левам завдавати дальніх ударів: то Ді Франко бив, то Мякушко. Але Сергій Літовченко грав надійно!

Той таки Мендес мав чудову гольову нагоду: Мякушко з лівого флангу навішував на дальну стійку. Мендес не дотягнувся до м’яча. Шанс відігратися втрачено. Натомість у кінці другого тайму одесити могли відзначитися вдруге і піти на перерву з комфортною перевагою у два м’ячі. Але Володимир Коваль так само змарнував свою гольову нагоду.

@hamaa.7 ⚫️🔵 ° ° ° ° ° #черноморец #одесса #chernomorets #черноморецодесса #футбол

A post shared by FC Chernomorets Odessa (@chernomoretsfc) on May 21, 2019 at 8:09am PDT

По перерві Карпати зуміли відігратися. Допомогли в цьому самі одесити. Руслан Бабенко підіграв собі рукою. Віталій Романов чітко розібрався в цьому епізоді і вказав на одинадцятиметрову позначку – 1:1 на 74-тій хвилині матчу.

Чорноморець не забарився з відповіддю. Після довгого навісу до штрафного майданчика м’яч підібрав Аржанов, скинув під удар партнеру. Той, схоже, що пробив, але вийшло так, що Павлов підправив м’яч у ворота. На лінії воротарського майданчика стояв Аді Мегремич. Офсайду не було – тож упродовж хвилини рахунок змінився на 2:1.

Карпати теж мали чим відповідати одеситам. Здавалося, після удару Ковтуна м’яч має залетіти у ворота. Але на заваді став Руслан Бабенко, який врятував свою команду: він вибив м’яч із воріт.

Більше того, невдовзі Бабенко виконав гольовий стандарт: навіс до штрафного майданчика – Рижук головою переправив м’яч у ворота. Аді Мегремич навіть не вступав у верхову боротьбу із своїм суперником – 3:1.

Тож, у підсумку комфортна перемога Чорноморця, яка дає надію на майбутнє у Прем’єр-Лізі. Наразі у Чорноморця та Арсенала однакова кількість очок, але одесити випереджають киян за показником забиті-пропущені. Утім, не слід забувати, що Арсенал має в запасі ще один матч із Олімпіком.