Чорноморець – Олександрія. Одеса йде на дно

Команди, які ще до старту чемпіонату заявляли про єврокубкові амбіції, а Олександрія навіть грала у кваліфікації, зараз змушені вести боротьбу за збереження прописки в еліті. Можливо, це меншою мірою стосується олександрійців, які мають 30 очок, однак від зони плей-оф їх відділяє лише 4 очка. Свій перший матч у 2018 році Олександрія програла Сталі, відтоді команда Шарана не знає поразок. Але і перемог на її рахунку було тільки дві при 5 нічиїх.

Куди складніша ситуація у Чорноморця. Одесити поступилися Зірці і тепер відстають від рятівного 9 місця на 7 очок. Проте шанси на порятунок досі зберігаються чималі. Та початок матчу з Олександрією поставив усе під сумнів. Сергій Старенький вже на 8-й хвилині гри вивів вперед гостей. Гітченко дістав м’яч на лінії і виконав простріл, а вже Старенький впритул прошив Безрука.

Чорноморець зрозумів, що буває, якщо не догравати епізод до кінця…Олександрія покарала одеситів за недбалу гру у захисті вже на 8 хвилині 🔥

Опубліковано FootballHub 21 квітня 2018 р.

Не встигли одесити відійти від пропущеного гола, як отримали ще один удар. Арбітр матчу призначив сумнівний пенальті у воротар Безрука. Грицук пробив точно – 0:2.

Чорноморець опиняється у ще більшій скруті🙈Пенальті, призначений Балакіним, у вас не викликає запитань❓

До честі Чорноморця вже наприкінці тайму ігрова перевага була повністю на боці господарів. Тричі з різних кутів доводилося тягнути м’ячі Паньківу. За кількістю ударів і у бік воріт, і у площину одесити рівно вдвічі переграли суперника. Але в рахунку, також вдвічі, переважала Олександрія.

По перерві Чорноморець продовжив свій тиск на суперника і досить швидко спромігся відзначитись. Подачу з кутового ударом завершував Жунич, але м’яч влучив у поперечку і на добиванні першим встиг зіграти Бобко.

Інтрига жива🔥Бобко вдало зіграв на добиванні і повернув Чорноморець у гру.Зможуть відігратись одесити?✍👇

Володимир Шаран митєєво відреагував на пропущений гол замінами Старенького і Довгого. Вже за 10 хвилин ефектну крапку у грі яскравим обвідним ударом поставив Полярус. Безрук зумів торкнутися м’яча, але його спроба відбити удар лише додала естетики траекторії удару.

М'яч Поляруса – красивий підсумок протистояння в Одесі👏Чорноморець програв Олександрії 1:3🤕Що б ви спитали у головного тренера одеситів Костянтина Фролова?

Чорноморець програв 1:3 і залишився на останній сходинці чемпіонату. Олександрія випередила Олімпік і піднялася на проміжне сьоме місце.