Чорноморець — Олександрія. Розгром ще у першому таймі

В Одесі Чорноморець та Олександрія розпочинали останній тур перед розподіленням на першу і другу шістки чемпіонату України. Для господарів вже було заброньоване місце у другій шістці, а для гостей — у першій.

Чорноморець отримав м’яч у свої ворота вже на 5-й хвилині матчу. При чому саме одесити і організували собі цей гол: після передачі гостей з правого флангу центральний захисник моряків Міщенко вибивав м’яч з воротарського майданчика, але влучив у Сітала. М’яч відлетів у сітку від нападника Олександрії — 0:1.

Чорноморець міг відігратися дуже швидко. Арбітр призначив суперечливий пенальті за гру рукою Лучкевича. Бити взявся Аржанов, але зосередився не на своєму ударі, а на русі воротаря. Паньків смикнувся в інший кут, а Аржанов пробив… повз!

Другий м’яч команда Шарана забила на 31-й хвилині. Гречишкин виконав подачу зі стандарту з лівого флангу, Бабогло добре зіграв на випередження на ближній стійці і переправив його головою у сітку — 0:2.

Дубль Сітало зробив ще у першому таймі. І знову одесити пропустили після стандарту. Грачов залишив за спиною нападника олександрійців, який встиг обробити передачу з правого флангу, опустити м’яч та невідпорно пробити у лівий нижній від воротаря кут. Абсолютно незрозуміла гра центрального захисника Чорноморця і матч можна було завершувати вже у першому таймі — 0:3.

Початок другого тайму для моряків став повною трагедією. На 53-й хвилині Коваль (який щойно вийшов на заміну) пішов у небезпечний підкат прямою ногою у Бабогло і дуже жорстко влучив шипами у ногу нападнику Олександрії. Рішення арбітра — пряма червона картка для гравця Чорноморця.

Але після вилучення одесити почали активніше грати в атаці та навіть створювати моменти біля воріт Паньківа.

Усі найгостріші ситуації команди використали ще у першому таймі. 3:0 на користь Олександрії, яка здобула першу перемогу у 2019 році.