Чорноморець перемагає Полтаву, але не відчуває себе в безпеці

Перша зустріч між Чорноморцем і Полтавую закінчилася перемогою одеситів 1:0.

Господарі активно розпочав зустріч і вже на другій хвилині міг претендувати на пенальті, але Арановський не повірив у падіння Ковальця і нагородив того жовтою карткою. Згодом арбітр знову не призначив одинадцятиметровий у ворота Полтави. М’яч летів у ворота, але по дорозі його зупинила рука захисника гостей – ніякого пенальті на думку Арановського.

Чорноморець активніше діяв у першій половині матчу. У полтавців слід відзначити голкіпера, який неодноразово рятував свою команду по ходу гри. Суперсейв Кринського на шостій хвилині показав усю перспективність воротаря Полтави.

Не врятував Кринський після стандарту від Ковальця. Кирило філігранно виконав штрафний і не залишив стражу воріт гостей шансу на порятунок. 1:0!

До перерви свій момент мав Татарков, але захисник Полтави заблокував удар одесита.

Після перерви свій супершанс втратив Олександр Гладкий. Нападник Чорноморця виходив сам-на-сам з Кринським, але його удар у дальній кут пройшов поруч зі стійкою. Форвард такого рівня має реалізовувати свій момент, але Олександру це не вдалося (згодом його змінив на полі Матяж).

Все, що змогли створити полтавці – момент схожий на пенальті за участі Насібуліна і Смирнова. Судячи з повтору, контакт був, але Арановський був послідовним і не призначив пенальті у ворота Новака, нагородивши капітана Полтави жовтою карткою за симуляцію.

Могла Полтава врятуватися, але Ковпаку не вистачили лічених сантиметрів, щоб дотягнутися до подачі партнера.

Підсумкові 1:0 для Чорноморця після першого матчу. Все вирішиться в Полтаві.

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram та BIP.