Чорноморець. Переможне повернення

Два місяці тому Чорноморець та Олімпік у передостанньому турі змагалися за виживання в УПЛ. Команда Романа Санжара тоді досягла успіху завдяки автоголу Люльки.

Багато чого змінилося відтоді. З 22 футболістів, які грали у тому матчі, сьогодні у старті вийшли 7. Зубейко тоді грав у Чорноморці, а сьогодні вже в Олімпіку. Окрім нього Чорній та Татарков зіграли за одеситів. А Немчанинов, Вакуленко, Сондей та Балашов – за Олімпік. Всі інші – новачки.

Також це 3-й захід болгарського тренера Ангела Червенкова до українського футболу. До цього були Севастополь та київський Арсенал.

Фото ФК Чорноморець

Дуже активно розпочав матч Олімпік. Балашов та Зубейко отримали нагоди відкрити рахунок. Але першими забили одесити. Кринський помилився на виході і Рижук забив свій дебютний м’яч за Чорноморець. Після цього знову додала донецька команда, але реалізувати свою перевагу їй не вдалось.

На початку другого тайму Олімпік теж виглядав симпатичніше, проте Чорноморець подвоїв свою перевагу. Знову помилка воротаря та захисників – і Татарков розстріляв Кринського. Але не минуло і 5 хвилин, як Олімпік таки забив. Новачок команди Максим Дегтярьов без опору прийняв у районі 11-ти метрової позначки і у торкання відправив м’яч у ворота після яскравої передачі Балашова.

Після цього оборона Чорноморця почала тріщати. Ярмоленко зніс Вакуленка у штрафній та подарував Олімпіку шанс на нічию. Проте Балашов не зумів реалізувати пенальті у ворота колишньої команди, пробивши надто кволо і безхитро. Сергій Литовченко намертво взяв удар і став героєм поєдинку.

Хлопці Санжара продовжували тиснути, але без результату. Чорноморець повертається в УПЛ з домашньою перемогою.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також