Чорноморець – Ворскла 0:1. Одеса знову без очок

Чорноморець і Ворскла – команди з різних полюсів турнірної таблиці, однак кожному з колективів необхідно вирішувати свої турнірні завдання. Ворскла, після перемоги Зорі у цьому турі, була зобов’язана брати три очка. Те ж саме стосується і підопічних Червенкова. Адже Карпати поступились і одесити отримали шанс скоротити своє відставання.

Команди зы старту розпочали матч активно. Коваль вже на першій хвилині мав шанс забити. Норенков на лівому фланзі втік від суперника і виконав точний пас у штрафний майданчик. Щоправда, нападник одеситів не помітив підключення партнера праворуч і почав сам іти в обіграш. Як наслідок, момент міг бути по-справжньому гольовим, але обмежилось усе заблокованим ударом Коваля. Із відповіддю Ворскла не зволікала. Команда Сачка спершу закидала штрафний майданчик Чорноморця подачами, а далі зуміла розвинути успіх. З ударом головою від Ребенка Литовченко впорався. А от наступний кутовий став фатальним для господарів. Карека виграв другий поверх і пробив у напрямку воріт. М’яч зачепив захисника і летів у площину воріт. Литовченко засейвив, але на підбиранні першим був Чеснаков. Капітан Ворскли віддав на Чижова, а той пробив повз суперників. Литовченко м’яч дістав, але зробив це вже за лінією воріт – 0:1. А це лише четверта хвилина матчу.

Однак, дуже стрімкий старт матчу швидко змінився справжнім футбольним штилем. Особливо ситуація заспокоїлася після 20-ї хвилини. Згадати можна хіба-що дальні удари Коваля і Шарпара. В обох ситуаціях голкіпери свої команди не підвели. Окрім лише футбольних моментів варто згадати ранню заміну Чорноморця, яку спричинила травма Міщенка.

Набагато активніше господарі розпочали і другий тайм. Минулось без моментів, однак Чорноморець, принаймні, позначив свої наміри на очки у цьому матчі.

Минуло близько 15 хвилин другого тайму, як команди нарешті провели осмислену атаку. Карека прийняв м’яч, розвернувся сам і розвернув атаку Ворскли праворуч. Саків увірвався із глибини до штрафного майданчика Чорноморця і наважився на удар. Зазвичай, сміливість залишається винагородженою, та не цього разу. М’яч пролетів набагато вище воріт. Такий футбол і такі результати Чорноморця дуже розізлили фанатів одеського клубу і ті масштабно запалили. Зробили це так, що арбітру довелося призупинити гру, адже видимість на полі стала мінімальною.

Фото ФК Чорноморець

Чорноморець в другому таймі показав, що може нав’язувати супернику гру першим номером, але дуже великі проблеми у команди Червенкова із передостаннім та останнім пасами. Ворсклу такий сценарій матчу цілком влаштовував. Підопічні Василя Сачка перейшли на гру другим номером і саме вони створили єдиний майже гольовий і майже момент. Артур на замасі прибрав суперника і підключав передачею Пердуту, який вривався у штрафний майданчик. Але усі плани гостей зруйнував упевненим виходом із воріт Литовченко.

Потенційним шансом на порятунок для Чорноморця міг стати штрафний удар на 89-й хвилині, але удар одеситів прийняла на себе стінка. На цьому футбол завершився, адже надалі Ворскла повністю засушила усі 6 компенсованих хвилин. Ворскла мінімально перемогла і зберегла за собою 5 місце у турнірній таблиці. А ось у Чорноморця все, як і раніше, погано. Підопічні Ангела Червенкова залишаються на 11-й сходинці.