Чорний тиждень для Боруссії

Успішний сезон Боруссії під загрозою. Впродовж тижня підопічні Люсьєна Фавра самі собі створили серйозні проблеми на завершальну частину сезону.

Почалось все із Кубка Німеччини. Шершні поступились Вердеру. Вічно юний Клаудіо Пісарро голом допоміг бременцям перевести гру у серію пенальті. А далі, не без долі фарту, переміг саме Вердер. Найцікавіше, що у тому матчі Боруссія грала основним складом, за винятком голкіпера. До того ж, травму отримав капітан команди Марко Ройс.

Наступним, хто призупинив дортмундську машину став Гоффенгайм. Сценарію цього матчу позаздрили б найкращі світові режисери. Боруссія вела в рахунку 3:0, але примудрилась за 15 хвилин до кінця матчу втратити перемогу. Цій осічці жовто-чорних дуже зраділа Баварія. Тепер лідерство Боруссії не виглядає таким беззаперечним. Різниця між командами лише 5 очок, а до кінця сезону ще 13 турів.

І завершенням історії невдач дортмундців став матч Ліги Чемпіонів. Боруссія у першій грі 1/8 фіналу на Вемблі поступилась 0:3. Тепер шанси німців на вихід у чвертьфінал виглядають лише теоретичними.

Найцікавіше, що усі ці три матчі вмістились у 7 днів. Виходить, що Боруссія лише за тиждень може у цьому сезоні розгубити все.