Домашня сторінка Актуально Чудовий старт проти ТОП-суперника! Шахтар завдяки Педріньйо і Трубіну перемагає Монако

47 читачів онлайн
0
7,956

Гарний результат у матчі з дуже непростим суперником

Шахтар після впевненої перемоги над Генком у двоматчевому протистоянні третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із загальним рахунком 4:2, у першому матчі плей-оф на виїзді грав із представником французької Ліги 1 Монако.

Стартовий склад Шахтаря

Роберто Де Дзербі вирішив не експериментувати і випустив той самий склад, як і на перший матч з Генком, в якому було лише два українці (Матвієнко та Трубін).

Стартовий склад Монако

Перед матчем із гірниками у монегасків була одна вагома втрата. Александер Нюбель, який був основним голкіпером Монако у попередніх поєдинках цього сезону, пропускав зустріч з Шахтарем. Як повідомляв офіційний сайт УЄФА, у 24-річного воротаря проблеми зі шлунком. У воротах його замінив Радослав Маєцький.

Першу гостроту в поєдинку створили гравці Шахтаря на 7-й хвилині. Матвієнко віддав передачу до штрафного майданчика на Траоре, той притримав м’яч і повернув на українського захисника. Капітан гірників в оточенні суперників зумів завдати несильного удару в ближній кут – Маєцький перевів на кутовий.

А вже на 19-й хвилині українська команда вийшла вперед. Педріньйо непогано обігрався у стіночку з Соломоном поблизу штрафного майданчика Монако, обіграв трьох гравців, вийшов віч-на-віч з голкіпером і спокійно відправив м’яч у кут воріт – 0:1!

І лише пропущений м’яч змусив активізуватися гравців французького клубу, які у стартові хвилини виглядали невиразно. За 5 хвилин футболісти Монако зуміли створити три моменти. Спочатку після подачі з кутового небезпечного пробивав головою Бадьяшиль, якого загубили гравці Шахтаря, але повз ворота.

Потім монегаски перехопили м’яч у центрі поля і організували швидку контратаку, яка закінчилася ударом Бен Єддера з гострого кута – Трубін парирував.

Згодом після подачі з правого флангу Фолланд, який виграв боротьбу у Вітао, завдав сильного удару головою з лінію воротарської зони – м’яч пролетів дуже близько від стійки.

Гравці Монако вдавалися до активного високого пресингу, але гірники успішно з ним справлялися, потроху витіснивши суперника подалі від своїх воріт.

Та наприкінці першого тайму монегаски ледь не скористалися помилкою гравців Шахтаря. Господарі поля розігнали швидку атаку і Чуамені дуже небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика – Трубін відбив м’яч у стійку і той вилетів за лицьову лінію.

Другий тайм

По перерві Де Дзербі замінив героя перших 45 хвилин Педріньйо і випустив замість нього Алана Патріка.

Зі старту другої половини зустрічі гравці Монако цілком очікувано пішли вперед і ледь не відігралися, але на заваді їм став Трубін. Головін дуже сильно пробивав з дальньої дистанції точно у кут воріт – український голкіпер, хоч і з труднощами, але парирував цей удар.

За 10 хвилин Трубін відбив постріл з гострого кута від Бен Єддера, який з легкістю зумів качнути у штрафному майданчику Матвієнка і завдати удару.

Наступний великий шанс господарі поля створили аж на 81-й хвилині. Боаду, який вийшов на заміну, пробивав з-за меж штрафного майданчика – Трубін ледь зачепив м’яч і перевів його у стійку.

На більше монегаски не спромоглися. Гірники ж, окрім голу Педріньйо, нічого небезпечного не створили біля воріт Монако. Таким чином, Шахтар перемагає на виїзді Монако з рахунком 1:0  і забезпечує собі невелику перевагу перед матчем-відповіддю, який пройде за тиждень на у Харкові на ОСК Металіст.

Вийшов у старті і переміг Ман Юнайтед. Ярмоленко дивом не забив, але Вест Гем сенсаційно виграв! ВІДЕО