Чи був у Луніна і Паньківа коронавірус? Лікар збірної України прокоментував ситуацію

Медичний офіцер збірної України Максим Бецко прокоментував позитивні результати тестів на COVID-19 у Луніна і Паньківа перед поєдинком з Францією під час зустрічі з журналістами в рамках експерт-клубу Parimatch:

На вашу думку, чому така ситуація з цими тестами? Перед матчем з Францією у Паньківа і Луніна були позитивні результати на COVID-19, а наступного дня вже негативні?

На жаль, ці тести були підготовлені компаніями, які їх виробляють, у прискореному режимі. Звичайно, зараз вже багато даних про те, що є чимало як помилково-позитивних, так і помилково-негативних результатів. Останніх десь близько 30 відсотків. Тобто, людина може бути заражена і виділяти вірус, але у близько 30 відсотків таких людей тести можуть не виявити вірус. Це звичайно небезпечно. Але все одно в будь-якому разі, коли приходить тест, позитивний чи негативний, є чітка вказівка, що робити далі.

На цей момент розуміння таке, що отримати хибно-позитивний результат набагато складніше, ніж негативний. Тобто, якщо ми маємо багато тестів і хоча б один із них буде хибно-позитивний, то ми маємо поводитися з цієї людиною як такою, у якої є коронавірус. На жаль, тому Луніна і Паньківа ми були змушені вважати позитивними, навіть якщо їхні наступні тести виявилися негативними.

Читайте також: Тепер все буде по-новому? Арбітр УПЛ балотується в депутати міської ради

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також