Чи дійсно Минай залишиться без тренера? Ексклюзивний коментар Михайла Кополовця

Керівництво клубу незадоволене останніми результатами команди…

Після 17 турів чемпіонату України Минай перебуває на передостанньому місці в турнірній таблиці. У ЗМІ з’явилася інформація, що головний тренер команди Василь Кобін в разі продовження серії негативних результатів може залишити свою посаду…

FootballHub вирішив перевірити інформацію і звернувся за коментарем до спортивного директора Миная Михайла Кополовця.

Михайло Кополовець/Фото ФК Минай

З’явилася інформація, що Василь Кобін може бути звільнений з посади головного тренера, якщо Минай не обіграє Маріуполь.

Ви розумієте, така тренерська робота. Якщо немає результату, то все може бути. Але в мене такої інформації немає. Тому мені важко це коментувати.

Але ви знаєте як часто таке трапляється. Ось я недавно давав інтерв’ю – слова перекручують, виривають із контексту. Важко коментувати, чи правда це. Але звісно ж усе може статися. Така специфіка тренерської роботи. Ви зрозумійте, ми усі професіонали, всі все розуміють. У будь-якій команді, де не найкращі результати, є певний “напряг”. Але останнє рішення завжди за президентом.

Зараз Минай йде на передостанньому місці, а за втраченими очками взагалі на останньому. Які зараз думки у керівництва і чи задоволені роботою Кобіна?

Ну як можна бути задоволеним, коли немає результату? Зрозуміло, що є “напряг”! Важко щось коментувати, коли команда не виграє, особливо в тих матчах, де потрібно брати очки: ФК Львів, Інгулець… Тепер треба брати очки там, де їх ще важче взяти. Це футбол, що тут можна сказати…
Василь Кобін/Фото ФК Минай

Питання щодо Артема Мілевського. Видно, що йому трохи важкувато у фізичному плані, десь поки не дає потрібної ефективності. Як Ви можете оцінити його виступи на даний момент?

Зрозуміло, що керівництво чекає від нього більшого. Хочеться, щоб десь потягнув за собою команду, відзначився голом. Однозначно, що ми чекаємо від нього більшого. Але у нас є ще дев’ять ігор, і я думаю, що Артем ще себе покаже. Це і йому треба, і команді.

Зараз не найкращі результати, і ми чекаємо, що кожен футболіст буде додавати. Чекаємо, що хлопці будуть битися і за себе, і за клуб. Ще є трохи часу, і ми сподіваємося, що щось зміниться.

Після зимової перерви в чемпіонаті України Минай провів п’ять поєдинків, здобув лише одну перемогу (проти Олімпіка) та зазнав чотирьох поразок (від ФК Львів, Олександрії, Динамо та Інгульця)

В рамках 19-го туру УПЛ Минай гостюватиме у Маріуполя. Азовці вперше у цьому сезоні зіграють у рідних стінах – в Маріуполі на стадіоні імені Бойка.

Читайте також: Провалився на дні. Екстренер Динамо з соромом звільнений з російського клубу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також